Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Amator o bikefittingu z własnego punktu widzenia i doświadczeń, spodobał mi się ten kanał. Wytłumaczone i pokazane w prosty sposób bez niepotrzebnego komplikowania.

W pierwszym ogólnie o wszystkich ważniejszych podstawach bikefittingu a w drugim skupia się tylko na wysokości siodełka. Polecam tego makaroniarza, dowiedziałem się tutaj więcej jak od niejednego bikefittingowego "eksperta" na YT. ;)

 

Edytowane przez keltu
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest ciepło na dworze, takie coś fajne znalazłem w klimatach rowerowych dla maniaków rowerowych, także dla nieco mniejszych maniaków rowerowych z mniejszymi rowerami, taki luzacki film z fajnymi kamerami B)  

Aż chce się jeździć ... :thumbsup: 

 

  • +1 pomógł 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cross90 No bo na hulajnodze, nie trzeba pedałować i nie ciśnie w dupę siodełko, a wystarczy dobrać pod siebie siedzenie oraz pod swój klimat jazdy, żeby siedzenie nie przeszkadzało podczas jazdy, oraz było wygodne podczas jazdy kiedy siedzimy na siodełku. Czasami w Parku lub gdzie tam się zatrzymamy, mam takie pytanie od ludków rowerowych, czy to moje siodełko nie jest za małe, ludzie się nie znają, dla nich siodełko ma być szerokości łóżka, najlepiej zamontować siedzenie z motoru, żeby było mięciutko ... :D     

34 minuty temu, Sobek82 napisał:

Dla mnie dalej nr1 jest ten

https://youtu.be/4Iacn4j_6es

Co do rowerów, nie mój klimat, ale fajnie jest tam, taki luzacki klimat wyprawowy na rowerach włóczykijach ... :thumbsup:

Edytowane przez __guest
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie kojarzycie Krzyśka ;) ( maniak gier konsolowych ) ostatnio na jego kanale pojawił się rower, czyli troszku egzotyczny film.

Recenzja Krzyśka ... B)

Nie wiem czy ten rower jest tyle wart. Z tych markowych rzeczy zauważyłem jedynie tylną przerzutkę, chyba że jeszcze coś zauważyliście ;) 

Krzysiu teraz to zaimponowałeś ...  ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sobek82 napisał:

W cenie tego ADO masz choćby na szybko szukane, dwa rowery na xt12s
bh5.thumb.jpg.4c8db42949aa840906b92d1480b7fb44.jpg

IMG_20220312_183108.thumb.jpg.8d3c215a7272d298165e9bf580363b10.jpg

 

254630436_454670512675735_8457122612386492136_n.png.589e018d5c2dbc292db08d52d28edc0c.png

Marcin ;) nie wypowiadałem się bardziej na temat tego roweru przez wzgląd na Krzyśka. Kanał Krzysia ( NRGeek ) jest nastawiony na gry konsolowe, otrzymał rower, zrobił film na temat roweru jak tylko umiał, a że nawet fajnie mu wyszedł ten test, nie ma co dołować Krzysia, ważne że pojawił się jakiś rower, to już jest CUD ... :thumbsup:   

Rower do sklepu po bułki już ma, piechotą nie musi chodzić ... :D

P.S 

Fajne malowanie ramy ... :P    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...