Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Filmik taki już nie nowy, ale też nie taki stary, także nie wiem czy już było, gdyby już było, to będzie jeszcze raz, a jak jeszcze nie było to teraz będzie, bo zaje@isty film :thumbsup: B)

Fajne są takie filmy z ludzikami co nie mają za bardzo styczności z rowerami i mają okazję zrozumieć, dlaczego niektórzy mają takiego takiego pier@olca na punkcie rowerów ...

 :D  :wub:

   

  

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, chyba tutaj, przewijał się temat filmów z "odnawiania".

W ogóle nie widać że motocykl został celowo zalany błotem. Strzelam że rdza też została wykonany w taki sposób. Miejscami widać rdzawe zacieki.

No i skoro taki opuszczony i zardzewiały, to dlaczego śruby wykręcają się bez problemu i są w stanie idealnym?

Czego to ludzie nie zrobią...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek :) porównuje tarcze hamulcowe do tarcz hamulcowych Hope Tech. Osobiście preferuję nadmiar mocy przy hamowaniu jak i kontrolowanym hamowaniu połączone z modulacją. Tak jak Piotrek mówi, hamulce Hope Tech są bardzo mocne, u mnie jedynie troszku inny model, po dotarciu są jedynie :) jeszcze mocniejsze, dla mniej ogarniętego rowerzysty, lepiej nie zakładać, grozi psychicznym urazem przy hamowaniu ... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może taki nie do końca mój klimat rowerów, gdyż to nie mój klimat rowerów :P bardziej słuchałem miłego Pana, który na filmie fajnie gada, co się będzie działo w nadchodzącym sezonie rowerowym, który również lubi dwa kółka, tylko takie troszku inne kółka, także z troszku inną geometrią ramy i klimatem podczas ganiana rowerem na dworze. Tak od siebie. Może nie znam się tak dobrze w wycenie sklepowych rowerów ;) takich już gotowych dla klienta w sklepie :D jednak jakoś dalej nie mogę się przekonać do roweru gotowego ze sklepu, dalej wolę sam sobie ulepić rower pod swoją geometrię i klimatem jazdy na rowerze, a że jest droższy dwa razy, czasami więcej od takiego sklepowego odpowiednika, to już inny temat, najważniejsza jest choroba rowerowa, to znaczy psychiczna ... :P

Fajnie niektóre firmy lecą ze sklepami rowerowymi w kulki, niedługo sklepy rowerowe będą pisać petycję i prośby o sprowadzenie roweru dla klienta i jeszcze trzeba będzie za to zapłacić. Te molochy rowerowe to już chyba mają jakąś chorobę władców, że niby są najważniejsze na rynku ...  :D 

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...