Skocz do zawartości

[Znalezione w internecie] Filmy, zdjęcia, gify...


Rekomendowane odpowiedzi

Janek Świr Rowerowy B) wrzuca najlepsze filmy w Polsce w temacie rowerów grawitacyjnych ...  :thumbsup:   

Janek Master Chief !!!  ... :) 

giphy.gif?cid=ecf05e47hq9qhmq6w5bd2w1kqn

Dzięki Janek !!! za stworzenie ramy ... ULTRA SUPER HIPER ROZPIERDALATUS HARDTAIL Hornet Pro ... :w00t:  :thanks:

giphy.gif?cid=ecf05e479dgwqlqu1gxyw6gxng

 

Edytowane przez __guest
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sznib 

Fajny film Krzysiu ;) aż sobie przypomniałem co ostatnio mnie się przytrafiło, to znaczy nie mnie, tylko temu co jechał za mną  :D 

Jest sobie ścianka betonowa we mieście przy schodach, ze grubości 30 cm ? ( już na samym dole schodów gdzie kończą się schody i dalej już jest płasko ) licuję się z ulicą, także nie trzeba wskakiwać, ścianka wygląda na dość łatwą od strony ulicy z kilku metrów ( 6 - 8 metrów ? ) i tutaj jest haczyk, nie widać z dalsza, że ścianka ... ma jednak dość duży drop od strony schodów, miarki nie miałem przy sobie, ale tak z oczu jakieś 120 cm ?. Sam też nie wiedziałem ( chciałem sobie skrócić drogę ) że jest taka niespodzianka, dopiero jak bliżej dojechałem zobaczyłem drop ...... szybka reakcja, ustawiłem się do skoku i do wylądowania, ten z tyłu nie za bardzo czai temat Enduro / Freeride, rower też nie do końca posiadał w tym klimacie, zaraz po zeskoczeniu, zatrzymałem się prawie do zera na dwóch heblach i już na końcu do zatrzymania zahamowałem lekko na przednim kole z bocznym ustawieniem, co łon w takiej sytuacji zrobi ? :mellow: przed nagłą niespodzianką z bliska.

Jak pier@olnął !!!! :woot: dobrze że kask miał, na dropie przód roweru ( przedniego koła ) od razu na dół, zero reakcji, ludzie ( większość ) podbiegła zobaczyć czy w ogóle żyje !!! 

Coś dla maniaków ( świrów rowerowych ) ... :thumbsup:  B) 

           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Uwaga, niestety będzie serio...

W pale się nie mieści :wallbash:Młode psy, i już praktycznie zero kontroli i karności - strach pomyśleć, co będzie później...
Zdaje się, że właściciele byli/są bezkarni, ale mam nadzieję, że to się szybko zmieni.
Te psy w ogóle nie powinny być spuszczane ze smyczy w ogólnodostępnej przestrzeni :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na papierze" to pięknie wygląda, ale w praktyce nie jest tak kolorowo, próbowałem, i to lata temu za gówniarza :D 

Wystarczy jakiś kawałek wystającego krawężnika i już ma się kierownicę w zębach. Podobnie z lodem, itd - zbyt łatwo się na tym zatrzymać, albo chociaż w to uderzyć. Można się wspierać gumą na dole lemiesza, ale rower plus kierujący to za lekki pojazd do odśnieżania. Pług nad jakimś kamieniem przejedzie - gumowa warga się wygnie, a rower nawet jeśli przejedzie wytraci cały pęd. 

Trzy - jak śniegu jest więcej to opór jest na tyle duży że koło zaczyna boksować. Także - elektryk cargo pewnie ma przewagę, i dalej zajedzie/więcej odśnieży. Ale to jedyne rowerowe rozwiązanie które według mnie ma sens. No i infrastruktura musi to wspierać - są miasta w Polsce, nawet powiatowe gdzie jest na świetnym poziomie - płasko i wyprofilowane, ale są większe miasta gdzie najlepszym rowerem miejskim jest rower MTB. Albo Marin Stinson z szeroką oponą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek Świr Rowerowy B)  :thumbsup: mówi coś o częściach rowerowych Shimano. Co do hebli, u mnie nadal pozostaje na pierwszym miejscu coś innego niż Shimano :wub: 

Sądzę, że Shimano nie zbliży się do pewnej firmy która produkuje części rowerowe ( nie tylko hamulce ) dla najbardziej świrniętych świrów rowerowych ... 

  

Edytowane przez __guest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...