Skocz do zawartości

[Strava] Trophy case


damianprz

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, damianprz napisał:

Mi chodzi o odznaki na segmentach czyli korony i puchary

Np. mam 10 miejsce na danym segmencie czyli puchar z nr 10 i gdzie mam sprawdzić czy jeszcze gdzieś mam jakieś odznaczenia?

Chyba nie ma takiego zbiorczego miejsca. Listę zdobytych PR-ów, pucharków i KOM-ów masz przy każdej aktywności. 

Możesz też sprawdzić który jesteś na danym segmencie w danej chwili wchodząc w ten segment. Historyczne osiągnięcie (np pucharek) możesz sprawdzić wchodząc w listę kolejnych czasów na segmecie w swój czas - w ten sposób otwierając aktywność w której przejechałeś ten segment najlepiej.  Zobaczysz swój pucharek nawet, jeżeli w międzyczasie już wypadłwś z dziesiątki. Wchodząc w "View full leaderboard" zobaczysz wszystkie swoje przejazdy na danym segmencie.

Piszę jak to działa w płatnej wersji Stravy, w darmowej jest mniej możliwości. Możesz sobie wykupić na miesiąc dla sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam próbną wersję Premium i właśnie próbuję te wyniki ogarnąć tzn jakie są zalety subskrypcji.

Segment nr 29566312

Mam miejsce w pierwszej "10" ale segment był przejechany tylko przez 15 użytkowników i wchodząc na daną całą aktywność to nie mam pucharka z danym miejscem. Stąd dopytuje też czy jest jakieś minimum osób na danym segmencie, który trzeba przekroczyć żeby apka zaczęła rozdawać "nagrody".

Na tym segmencie gość który jest pierwszy też nie ma KOM-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wkg napisał:

No dziwne, wygląda jakby tam pucharki ne były rozdawane na tym segmencie ... PR-y owszem ... 

Na satysfakcję z czynionych postępów. 

W tej aktywności nie mam informacji że to mój najlepszy czas na tym segmencie

a wyżej na innym segmencie mam drugi najlepszy mój przejazd

rad_zadabr.thumb.png.8edf99cca8997794c749cab44aba0c3b.png

1 godzinę temu, wkg napisał:

Nie. Mam pucharek na segmencie w którym jestem piąty na pięciu. Lokalne konie sobie zrobiły traskę treningową ;)

Tzn jak treningową? Od czego to zależy?

Ten segment o którym ja piszę że jest 15 ludzi w rankingu to nawet ja sam tworzyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną może być czas założenia swgmentu. Jeżeli ktoś założył segment po tym jak przejechałeś ten odcinek, to Strava odświeży twój trening i segment pojawi się na liście pod treningiem, ale miejsce w rankingu nie będzie koło niego wyświetlone. Jak klikniesz w osobę która przejechała ten segment kilka dni temu, to ona ma pucharek, więc segment pewnie był założony bardzo niedawno. 

Jak ktoś bardzo chce pucharek, to może odświeżyć swój trening lub załadować go do Stravy jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest pochrzanione

Mam przykładowy przejazd z 11 sierpnia 2017 roku

Apka pokazuje że w tym przejeździe mam najlepszy przejazd na segmencie Stubno-Torki

2022044355_aktywno.thumb.png.9d0373c848b638372bf9809483edfb9c.png

 

ale gdy wchodzę na ten segment i wczytuję moje wyniki na tym segmencie to mam coś takiego:

Segment.thumb.png.f75cfea541376b3654a7e4d89562e34f.png

czyli okazuje się że nie było top najszybszy przejazd

a takowy był ok miesiąc wcześniej (12 lipca)

i gdy wchodzę na przejazd z 12 lipca to tam też jest złoty medal PR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...