Skocz do zawartości

[Strava] Synchronizacja z Garmin Connect


JWO

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem w końcu konto na Starva i chciałem go zsynchronizować z moim Garminem.
Aby to zrobić trzeba w Garminn Connect dać release dla Stravy.

Niestety w menu "Connected Apps" Strava nie istnieje (chociaż jest zainstalowana na telefonie) ;(.
Podobnie w Web Garmin Connect" przy segmentach nie mogę wybrać Stravy.
Przy logowaniu ze Stravy do GC też wywala błąd.  

Przezytałem już pół intenetu i wszędzie piszą to samo:

Steps to Link Your Garmin Connect Account with Strava | Garmin suport

Ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strava nie musi być zainstalowana na telefonie. Garmin Connect łączy się do serwisu w sieci. 

Sprawdziłem u siebie i u mnie jest Strava na liście. Może coś ci program zgłupiał i po restarcie będzie ok. Możesz też spróbować zrobić to ustawienie w garminie z poziomu web. Ostatnia możliwość jak mi przychodzi do głowy, że na terenie Chin to jakoś inaczej działa ale wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, co chcesz osiągnąć? Chcesz połączyć oba serwisy i widzieć NOWE treningi tu i tu czy chcesz połączyć i oprócz tego mieć przeniesioną całą starą historię do Stravy?

 

Bo podłączenie działa tak, że od dnia podłączenia nowe aktywności będą po zapisaniu w Garminie uploadowane automatycznie do Stravy. W przeglądarce web: Garmin Connect, prawy górny róg Twoja ikonka, ustawienia konta, informacje o koncie - tutaj na dole dajesz uprawnienie stravie.

 

 

Jeśli chcesz stare treningi przenieść, to musisz w stravie wgrać wszystkie gpxy czy co tam masz. Tylko w taki sposób wyrównasz oba środowiska.

 

Istnieje jeszcze tapiriik w którym logujesz dwie platformy i dajesz synchronizację, ale działa to tak źle, tak fatalnie, że ja bym na to nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exportowałem ręcznie wszystkie aktywności z Garmin Connect i uploadowałem do Stravy. 366 plików 😜 (biegowych już mi się nie chciało).
Chyba musze założyć nowe konto GC na polskim serverze i importować aktywności do nowego konta. Inaczej zawsze będę musiał robić to ręcznie.
Zegarka Garmina nie można podłączyć do Stravy bez Garmin Connect?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...