Skocz do zawartości

[Do 11 000] Rower MTB XC


Rekomendowane odpowiedzi

to miałeś farta bo juz nie maja XL dostepnej na ich stronie.

Coś chyba na ich stronie nie działa.W twoim linku pokazuje mi ze XL XC900 jest dostepny a jak wchodze na ich strone przez swoja otwarta karte to niedostepny choc odswiezyłem?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gzimo napisał:

to miałeś farta bo juz nie maja XL dostepnej na ich stronie.

Coś chyba na ich stronie nie działa.W twoim linku pokazuje mi ze XL XC900 jest dostepny a jak wchodze na ich strone przez swoja otwarta karte to niedostepny choc odswiezyłem?.

Farta będę miał jak odbiorę bo puki co nie mam go w garści a odmówiłem scotta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z dostawami i dostępności dotyczy chyba tylko zaopatrzenia sklepów stacjonarnych natomiast jeżeli coś się pojawia dostępne online to raczej powinno dotrzeć. U mnie od razu data dostawy od początku była ustawiona na konkretny dzień i nie zmieniła się ani razu. Całość trwała ok 9/10 dni - święta były po drodze.

Jak były dostępne M-ki na koniec marca to w ciągu 24h zeszło 40szt ze stanu online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam z nadzieją do 17.04 😀

Mam nadzieję że dokonałem słusznego wyboru i nie będę pluł sobie w brodę ze nie kupiłem Scale 920

Z drugiej strony za różnice w cenie zrobię sobie bike fitting i zostanie jeszcze na ewentualną wymianę sztycy z innym offsetem, kierownice i mostek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Level T w xc 500 dupska nie urywalo, a były 180/160

Tu dali, z niezrozumiałych dla mnie przyczyn tarcze 160/160 😕

Więc mam dwie opcje, założyć tarcze 200/180 i wymienić klocki na polmetaliki które mi zostały po XC 500, poszło by bez kosztowo, albo szukać innych hamulców. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://biostern.abstore.pl/hamulce-tarcze-adaptery-ham-tarcz-xt-br-m8100-tyl-okl-zyw-,c65,p4686,pl.html

https://biostern.abstore.pl/hamulce-tarcze-adaptery-ham-tarcz-xt-br-m8100-przod-okl-zyw-,c65,p4685,pl.html

Czy pasują ? Ja innych mocowań nie znam niż PM :)

Jak się z XT (mam starsze 785) przesiadłem na moment na Levele to jakby nie było hamulców po prostu. Cisnę, cisnę, boję się, że klamki połamię a tu tylko szuranie słychac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...