Skocz do zawartości

[opinie] Internetowe Sklepy Rowerowe cz.2


durnykot

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep: http://www.centrumrowerowe.pl

 

Opinia: Pozytywna

 

Zamówiłem kilka gratów do mojego przełaja (linki, pancerze, przerzutka). Na część trzeba było czekać tydzień, ale o takim czasie oczekiwania informowała strona internetowa w momencie zamówienia. Niestety po rozpakowaniu paczki okazało się, że linka przerzutki jest zagięta tuż obok baryłki. Uszkodzenie powstało prawdopodobnie w trakcie transportu. Napisałem maila, wysłałem zdjęcie i na drugi dzień dostałem do paczkomatu sprawną linkę. Sam się zdziwiłem, że sklep tak szybko zareagował na reklamację i to w środku sezonu. Nie musiałem się dopraszać, nie musiałem nic odsyłać i nie musiałem czekać. Naprawdę profesjonalne podejście do klienta. Niewiele jest takich sklepów jak ten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Activia (Activia.sgl.pl)

 

Ocena :pozytywna

 

Bardzo dobry kontakt i doradztwo. Dobra cena. Amortyzator przy okazji montażu przeszedł przegląd zerowy i zmianę skoku(za to cena bardzo dobra). Przy tej okazji usłyszałem wiele rad jak serwisować i dbać o amor. Świetnie przeplecione koło, nie wymagało poprawek. Podsumowując : rewelacja, zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sklep: domenasportowa.pl / PerfectSport

Ocena: Negatywna

 

Wiem że mój komentarz dotyczy sklepu stacjonarnego, ale prowadzą także sprzedaż wysyłkową.

 

Mój komentarz zostawiony na stronie FB:

 

"Dzisiaj po 16 poszedłem kupić suport Octalink BB-ES25 118mm, na stronie widniała cena 40 zł w sklepie już 50 zł, no trudno, znam cenę więc kupuję, trudno, chociaż delikatny niesmak. Po wyjściu ze sklepu rzuciło mi się w oczy że torebka jest dość pognieciona, no ale pewnie leżak magazynowy, nic wielkiego, normalna sprawa. Wieczorem zabrałem się za rower, rozpakowałem suport i... okazało się że jest używany. Skąd to wiem? Cały suport wymazany smarem, na gwincie misek widać smar z drobinkami piachu, na końcu osi widać było malutkie opiłki metalu co świadczy o użyciu ściągacza i wkręcaniu śruby, na ośce widoczny jest także ślad po nasuwaniu korby.

 
Na moje oko suport był zamontowany w rowerze, serwisant lub klient zauważyli że pewnie długość się nie zgadza i został wymontowany. Taką mam nadzieję.
 
Nie chce mi się wracać do sklepu z tym suportem, bo kto mi uwierzy że to nie ja go sobie wkręciłem a teraz mi się odwidziało? Suport zamontowałem w rowerze, mam nadzieję że nie będzie sprawiał problemu, w przeciwnym razie gwarantuję wizytę w sklepie i nie będzie to rozmowa w miłym tonie.
 
Żyjemy w XXI wieku, Panowie reklamują się jako profesjonalny serwis a pozwalają sobie na takie wybryki. Poziom poniżej krytyki.
 
Polecam także Panom nieco konsekwencji, na stronie można znaleźć końcówki pancerza przerzutki Clark's Aluminiowe 4mm, w sklepie dowiedziałem się że do przerzutki tylko końcówki plastikowe. A więc gdzie leży prawda?"
 
Nie pojechałem tam tylko bo raz że benzyna wyniesie mnie więcej niż ten suport jest warty....

 

 

EDIT: Dzisiaj sklep się ze mną skontaktował, sprawa wyjaśniona także za to zdecydowany plus. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, jednak fajnie że potrafili przyznać się do błędu. 

 

PS: Jeżeli ktoś by odwiedził sklep stacjonarny a cena by odbiegała od tego w internecie, upominajcie się, wtedy cena zostanie wyrównana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.formicki-bike.pl opinia pozytywna

 

W maju zakupiłem oponę 29" schwalbe rocket ron 29x2,25 performance. Nie była mi potrzebna na już ale stwierdziłem że warto mieć w zapasie. Przesyłka dotarła po 3 dniach i od tamtej pory leżała zapakowana.

Dziś rozpakowałem i wszystko się zgadza prócz rozmiaru bo dotarła 26" (paragon również wystawiony na oponę 26"). Szybki email do sklepu i w poniedziałek będzie kurier z właściwą oponą i zabierze z powrotem oponę 26"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.formicki-bike.pl (zakup przez Allegro)

ocena: negatywna

 

 

Niestety lipa: w zeszłym tygodniu kupiłem w sklepie rękawiczki. Zależało mi na szybkiej wysyłce dlatego wybrałem opcję "paczka24"

Po kilku dniach bez żadnej informacji ze strony sklepu wysłałem maila z zapytaniem co z moim zamówieniem. Po dwóch kolejnych dniach otrzymałem odpowiedź:  "Niestety musimy zamówić towar, czekamy na dostawę" 

Kiedy kupowałem rękawiczki na stanie było 18 sztuk. Nagle okazało się, że już ich nie ma, mimo tego, że byłem jedynym kupującym.

Generalnie wychodzi na to, że sprzedają towar, którego nie mają fizycznie na stanie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sklep: cyklotur.com


ocena: pozytywna


Buty i pedały spd zamówione w środę (wieczorem), na stronie informacja o wysyłce w ciągu 2 do 4 dni - nastawiłem się na dostawę po długim weekendzie, a już wczoraj paczka była do odbioru w paczkomacie.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.centrumrowerowe.pl/

ocena: neutralna

 

Ostatnimi czasy ze 4 przesyłki zamówiłem z uwagi na duży wybór, zawsze starałem się wybierać przedmioty z dostępnością 1 dzień , tak też zrobiłem z rękawiczkami bo planowałem dłuższą trasę, a ręce jednak lekko drętwiały bez. Zamówione 9.08 i opłacone przez PayU od razu, 10 status gotowe do wysyłki, kolejny status wysyłka 12tego, potem zmiana na 13tego ... wysłano 16.08, dziś odebrałem, czyli po 7 dniach od Gotowe do wysyłki/odbioru , szkoda bo specjalnie wybrałem rękawiczki ze statusem zielonym myśląc, że dojdą do soboty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: cyklomania.pl
opinia: negatywna

06.06.2016 dokonałem zamówienia. 07.06.2016 przyszła wpłata i zamówienie zostało skierowane do realizacji. 14.06.2016 poinformowano mnie, że nie mają zamówionego przeze mnie produktu ponieważ nie dostali go od dystrybutora. Dopiero 17.06 zauważyłem maila i poprosiłem o zwrot środków na moje konto jeśli zamówienie nie będzie w stanie do mnie dojść do 24.06.2016. Odpowiedź dostaje dopiero 20.06 w którym jestem informowany, że nie będą w stanie wysłać mi zamówienia do 24.06.2016. Pytają również czy przelew odesłać na konto z którego go otrzymali. Kolejne głupie dni czekania... Oczywiście w odpowiedzi pisze, że tak. 23.06.2016 dopytuje się o przelew. 24.06 zostaje poinformowany, że dziś wychodzą zwroty. SERIO? 27.06.2016 dostaje przelew. W czerwcu za dużo sobie nie pojeździłem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sklep: SPORT-PROFIT

ocena: pozytywna

 

Przede wszystkim w sklepie jest dużo produktów (od rowerów po akcesoria), jest w czym wybierać. Zakres cen odpowiedni do oferowanego sprzętu. Dla mnie jak najbardziej na plus. Byłem nawet w sklepie we Wrocławiu, na miejscu fachowa pomoc i chęć doradzenia. Oprócz tego zamawiałem amortyzator online i doszedł do mnie w 4 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep: SportoSito
ocena: pozytywna

 

Towar dostarczony szybko, zgodnie z zamówieniem. Polecam.

 

sklep: republicbikes
ocena: pozytywna

 
Kolejny zakup, kolejny raz wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam.
 
sklep: bikeplanet.pl
ocena: pozytywna
 
Muszę pochwalić sklep za podejście do klienta w sytuacji, gdy sprzedany towar zawiódł. Odbiór reklamowanego towaru kurierem na ich koszt, dla skrócenia czasu wysyłka bezpośrednio do dystrybutora. Kontakt mailowy szybki i konkretny. Zdecydowanie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.centrumrowerowe.pl/

ocena: pozytywna (z małym zgrzytem)

 

Zamówiłem trochę gratów - sklep generalnie godny polecenia.

 

Teraz, wyżej wymieniony "zgrzyt". Tak wyglądała obręcz po wyjęciu z paczki:

LdK3kxd.jpg

W innym miejscu to samo, tyle że mniej wymęczone.

 

Koło budżetowe, potrzebne na gwałt więc nie robiłem afery - zabezpieczyłem otarcia na własną rękę. Następnym razem jednak będę dokładniej przyglądał się zakupionym towarom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep z Alle-Drogo - mSport_com_pl.

Pozytyw 

 

Kupiłem lampkę o taką : Lampka rowerowa tylna Mactronic WALLe BPM-2SL

Nie dosyć że najtaniej jak tylko mogłem znaleźć w sieci bo za 49 zł.

To jeszcze po złożeniu zamówienia i zapłaceniu, była u mnie zaraz na 2drugi dzień.

​Nie wiem czy to standard, ale jestem pozytywnie zaskoczony, bo i byłem na bieżąco informowany o przesyłce SMS i mailowo.

 

jka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep rowerowyraj.pl

 

Ocena bardziej niż pozytywna

 

Zamawiałem dwa razy części do piast Novateca. Nie dość, że maja bardzo duży wybór ( bębenki, ośki, łożyska, końcówki, zapadki, szybkozamykacze ) to paczki przychodziły po trzech dniach profesjonalnie zapakowane z dołączonym rachunkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...