Skocz do zawartości

[pedały] Rockrider MTB 520 SPD VS PD M520 od Shimano(do 200 pln)


jelen

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj. Szukam swoich pierwszych pedałów zatrzaskowych
Widzę, że w podobnej cenie są te z tematu. Są jakieś większe różnice, bądź za i przeciw ku jednym czy drugim? 
A może w cenie do ok 200pln znajdę jakiś super model? 
Kilkadziesiąt kilometrów tygodniowo. Typowo góralowe ścieżkowe kręcenie głównie po płaskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, jelen napisał:

@wkg Na decathlonie właśnie znalazłem podróby shimano. stąd moje pytanie które lepsze. :)

Te za 169 to Shimano :) W cenie bloki. Nie sądzę, by te Decathlonowe były gorsze ale strzeżonego ...

Jak szukasz pierwszych to się nie zastanawiaj i bierz 520-ki. Łatwe w serwisowaniu, piekielnie trwałe ... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Q_u napisał:

Na decathlonie właśnie znalazłem podróby shimano

Internet mnie nie przestanie zadziwiać.

 

38 minut temu, wkg napisał:

Te za 169 to Shimano :) W cenie bloki. Nie sądzę, by te Decathlonowe były gorsze ale strzeżonego ..

Te Rockridery nazwałem podróbami Shimano. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Miałem M520, mam XT M8100. nie ma żadnej ale to najmniejszej nawet różnicy w celności wpięcia, działaniu wypięcia. M520 to idealne pedałki na początek przygody.

 

Wady: w XT nie dzieje się kompletnie nic. M520 co jakiś czas łapały małe luzy, serwisowałem je w sumie z 8 razy przez 3 czy 4 lata. Po tym czasie nadal działały super, ale były zmęczone życiem i oddałem je koledze do zimówki. Kręci na nich do teraz. Pancerne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...