Skocz do zawartości

[ Przerzutka Sram eagle sx nie zrzuca biegów]

Rekomendowane odpowiedzi

• Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia:- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu- podobny temat już istnieje- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez szakal5889
      Po wieloletnim użytku roweru z 3x7 chciałbym posiadać nowy. Ceny nowych rowerów są bardzo wysokie. Po namyśle chciałbym sam zbudować rower od zera. Aby ciąć koszty chciałbym mieć 1x10 
      11-50t z aliexpress. Niestety nigdzie w intrenecie nie mogę znaleźć jaką przerzutkę do tego wybrać. Jak by ktoś posiadał jakąś wiedzę prosił  bym aby się nią podzielił.
    • Przez OizzOn
      Hej,

Wiele lat temu dostałem Scotta z jakimiś tanimi manetkami obrotowymi SRAM i musze powiedzieć że strasznie polubiłem ten tym manetek. Chciałbym kupić nowy rower z takimi manetkami, tylko nie jakimiś najtańszymi syfiastymi Shimano za 50zł. Średniej lub dobrej jakości manetki SRAM. Problem w tym że nie widzę w ogóle takich rowerów na rynku.
      Możecie polecić jakiś gotowy w miarę sensowny męski rower do crossu/górski (nie znam się na tych podziałach dobrze) z takimi manetkami w cenie ok 5000zł. Może być trochę droższy. Jest możliwe coś takiego gotowego znaleźć czy trzeba samemu składać?
      pozdrawiam
    • Gość Kacper Przybylski
      Przez Gość Kacper Przybylski
      Witam czy mógłbym gdzieś zakupić taką uszczelkę do manetki sram force etap axs hrd 
    • Przez lysyxx
      Witam,
      Chcę zrobić 2 rzędówkę zamiast 3, bo z 3 blatu nie korzystam. Po taniości. Rower z przeznaczeniem typowo w las. Kasetę kiedyś wymienię na większą 8s lub 10s jak się zużyje.
      Korba octalink 104bcd z możliwością odkręcenia zębatek, kaseta shimano hg cs-hg51-8 11-32,  przerzutka Shimano rd-m370, klamki shimano sl m310. Młynek mam 22T w dobrym stanie ale środkowy blat prawdopodobnie do wymiany 32T.
      Manetki bym zostawił, czy przerzutka SHIMANO DEORE FD-M616 2x10 będzie dobrym wyborem ? Akurat ta przerzutka jest w promce, nowa.
      Środkowy blat wymieniłbym na 34T.
      Czy przerzutka będzie poprawnie działać z zębatka SHIMANO ZEE FC-M640 34T DH ?
      Znalazłem jeszcze taką zębatkę FSA PRO 104mm 34T 10s
      Budżet to ~60zł na przerzutkę i tyle samo na zębatkę, chyba że znajdzie się taniej.
      Pozdrawiam.
    • Przez Kabax11
      Witam,
      Mam pewien problem z klamkomanetką SRAM Rival.
      Otóż podczas hamowania, zacisk się zaciska i nie odbija. Problem leży w tłoczku który wpada do środka i się nie cofa. Próbowałem różnych smarów, które pomagały dosłownie na chwilę, po 10 zacisnieciach klamki tłoczek się zacina. 
      Szczerze mówiąc nie wiem czy jest to wina uszczelki czy samego metalowego elementu. Dodam że środkowa uszczelka ma mały ubytek.
      Próbowałem znaleźć w internecie zestaw naprawczy, niestety na polskim rynku nie ma takich części. Na zagranicznym też ciężko jest coś takiego znaleźć.

Może miał ktoś taki problem i wie jak się z tym uporać?

• Dodaj nową pozycję...