Skocz do zawartości

[Pogaduchy]Dyskusja o forum SzajBajk


Accent_Szaj

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, że do dziś trudno mi ogarnąć co tam się właściwie stało. My faktycznie zaniedbaliśmy trochę robotę, PrzeLuka po roku ciężkiej pracy poprosił właściciela o zainteresowanie, a ten strzelił focha i zawiesił forum bez słowa wyjaśnień... Nigdy bym się czegoś takiego nie spodziewał. A tym bardziej, że moje zaangażowanie stanie się obiektem drwin... Ciekaw jestem dalszego rozwoju wydarzeń. Wyjaśnień się nie spodziewam, chociaż kto wie, czy nie dowiemy się zaraz że polecieliśmy na hajs z SzajBazy :D Zapewne za jakiś czas jak znajdą się nowi naiwni forum ruszy. Nie spodziewam się jednak że nasze bany zostaną zdjęte... 
Cóż... Wiedziałem że w tym roku będę musiał zaczynać wszystko od nowa, nie wiedziałem tylko że aż tak dosłownie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zibiJ1 napisał:

nie wiedziałem tylko że aż tak dosłownie

No nie tak do końca. Bardzo dużo tu Ban'itów xD, a forum tworzą ludzie :thumbsup:

To forum, jak napisał jeden kolega na poprzednich stronach, nie jest brandowane niczyim logiem, tworzy je społeczność rowerowa, wszyscy  tu są równi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać całości mi się nie chce ale chyba wygląda na to, że charytatywni cenzuranci nie chcą już być charytatywni. W sumie trochę to rozumiem (w przeciwieństwie do zachowania moderatorów na szajbajku w wielu sytuacjach) bo co innego tworzyć jakiś forumek jako grupa ludzi z pasji, od podstaw (zrzuty na serwery itd;p) a co innego być za friko częścią dużego projektu, z którego ktoś się utrzymuje.

Na szczęście, z czasów pobytu na szajbajku niewiele pamiętam, w sumie tylko to, że w wielu sporach pomiędzy użytkownikami jednym z uczestników był accent szaj. Bynajmniej nie mediatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mihau_ napisał:

 

Na szczęście, z czasów pobytu na szajbajku niewiele pamiętam, w sumie tylko to, że w wielu sporach pomiędzy użytkownikami jednym z uczestników był accent szaj. Bynajmniej nie mediatorem.

Nie zauważyłem tego. Jedynie pamiętam dużą pomoc ludziom którzy za marny pieniądz chciała kupić w miarę dobry rower i to właśnie kolega Accent był bardzo wyrozumiały i pomocny właśnie tej grupie ludzi. Mnie nawet nie chciało się czytać wątków o rowerach Indiana i z Deca a kolega Accent wykładał wszystko perfekcyjnie. 

Teraz, clavdivs napisał:

Tu też bywa czasami na noże:). Zaproponuj Treka na pierwszy rower i poczekaj 10min :).

:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam Szajbajka kiedy zaczynał na YouTube, to były początki .Jego filmy podobały mi się do momentu kiedy oznajmił że rzuca robotę i poświęca się kanałowi. Potem to już równa pochyła w dół. 

Dziwną miał sposób na swój marketing,kiedy często rowerzyści z dużym zapałem to goście w średnim wieku i jak do mnie w filmie mówi " siema szajbajki",to czułem się jak idiota który swoje hobby potraktował poważnie i wydał parę tysiakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...