Skocz do zawartości

[Magene] czujniki - update softu

Rekomendowane odpowiedzi

Instalowałem ze sklepu, wcześniej była dostępna tylko jako plik .apk a jakoś nie miałem zaufania do chińskiego softu, który trzeba byłoby ładować spoza sklepu.

Screenshot_20210219-194641_Google Play Store.jpg

Ale jak teraz szukam w sklepie to faktycznie jest dostępna tylko ta wersja 1.2.1 którą podlinkowałeś. 

Edytowane przez provayder
Odnośnik do odpowiedzi

A masz konto założone na Magene czy wszystko robiłeś bez logowania się?

Wyjąłem już baterię jakieś 20 razy i nadal widzę tylko to:

image.thumb.png.92f8d166b04c3e48a5b4632d9fff6dc7.png

Chyba nic z tego nie będzie. I nadal nie mam pojęcia czy to problem z czujnikiem, aplikacją czy ustawieniami telefonu. 

Odnośnik do odpowiedzi

@Calder bez logowania.

Właśnie zrobiłem test - zainstalowałem tą apke na tablecie i dodałem czujnik tętna h64. Bez problemu się połączył. Mam też zapasowy czujnik s3 i też się połączył (choć dopiero za drugim razem)

Edytowane przez provayder
Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, CoolBreezeOne napisał:

@Calder, a masz może możliwość przeprowadzenia operacji na innym telefonie? Jeśli tak, to spróbuj. Będzie wtedy jaśniej w temacie.

Eh, że też nie pomyślałem o tym wcześniej. Pojawiły się oba od razu czyli wychodzi na to że pewnie brak jakichś uprawnień aplikacji w nowszej wersji androida. Ale nie ma przycisku do Update czyli tzn że mają najnowszą wersję (V:0.110)? Ma ktoś możliwość sprawdzenia jaką macie wersję softu w czujniku?

Screenshot_2021-02-19-20-47-26-821_com.mageneutility.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Wszedłem w opcje aplikacji i włączyłem wszystkie uprawnienia jakie tylko można było. Wyłączyłem także oszczędzanie energii dla tej aplikacji i nadal nie wykrywa. Co ciekawe telefon ta którym je złapało jest tej samej marki tyle że dużo starszy i jakieś 10x tańszy :wallbash:

Trudno najwyżej będę sprawdzał na tym starym tel, tylko jakby jeszcze ktoś dał znać jaka jest ostatnia wersja softu czujnika byłbym bardzo wdzięczny. 

Odnośnik do odpowiedzi

@Calder, u mnie też soft V:0.110. Czujniki nowe - w sensie wczoraj wyciągnięte z paczkomatu.

ACtC-3co01YltA0aqvYrAr-IcZaySigLpyjctmzw

Mam jeszcze jeden czujnik (dwuletni), ale na piaście. Będę w garażu, to zobaczę jak zagada.

Przy okazji: xiaomi redmi note 5 - od razu znalazł Magenki.

Edytowane przez CoolBreezeOne
Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem możliwe, bo ja też robiłem aktualizację i czujnika HR i czujników Speed/Cad. Tylko jak robiłem próbę na tablecie to dla czujnika S3 pokazał mi się update do wersji 0.110, a jak łączyłem się z czujnikami na rowerze przez telefon to aktualizacji nie widział. Ale byłem bez okularów więc może coś nie dopatrzyłem :D Sprawdzę to jeszcze raz jutro dokładnie i dam znać.

Odnośnik do odpowiedzi

OK. Zwracam honor. I jedna i druga wersja widzi aktualizację jeśli jest dostępna.

@Dokumosajak wchodzisz w update softu to dostajesz informację co się zmieniło. Oczywiście po chińsku. Dla wersji v0.110 google tłumacz podaje "znane poprawki błędów i optymalizacja doświadczenia" 

Odnośnik do odpowiedzi