Skocz do zawartości

[przerzutka przód] najlepiej Deore FD-M615-B górny ciąg lub uniwersalny, Top Swing, obejma 34.9)

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię przerzutkę MTB (idealnie pasuje Deore FD-M615-B) przednią na górny ciąg lub uniwersalny, Top Swing, obejma 34.9mm, na dwa blaty (2x10), pojemność minimum 12T, zęby górnej tarczy 38T. Pod manetki SL-M6000.

Stan minimum bardzo dobry bez luzów i uszkodzeń lub nową.

Edytowane przez PanMarcinPL
Odnośnik do odpowiedzi
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Popularne aktualnie

• Podobna zawartość

• Przez szakal5889
      Po wieloletnim użytku roweru z 3x7 chciałbym posiadać nowy. Ceny nowych rowerów są bardzo wysokie. Po namyśle chciałbym sam zbudować rower od zera. Aby ciąć koszty chciałbym mieć 1x10 
      11-50t z aliexpress. Niestety nigdzie w intrenecie nie mogę znaleźć jaką przerzutkę do tego wybrać. Jak by ktoś posiadał jakąś wiedzę prosił  bym aby się nią podzielił.
    • Przez lysyxx
      Witam,
      Chcę zrobić 2 rzędówkę zamiast 3, bo z 3 blatu nie korzystam. Po taniości. Rower z przeznaczeniem typowo w las. Kasetę kiedyś wymienię na większą 8s lub 10s jak się zużyje.
      Korba octalink 104bcd z możliwością odkręcenia zębatek, kaseta shimano hg cs-hg51-8 11-32,  przerzutka Shimano rd-m370, klamki shimano sl m310. Młynek mam 22T w dobrym stanie ale środkowy blat prawdopodobnie do wymiany 32T.
      Manetki bym zostawił, czy przerzutka SHIMANO DEORE FD-M616 2x10 będzie dobrym wyborem ? Akurat ta przerzutka jest w promce, nowa.
      Środkowy blat wymieniłbym na 34T.
      Czy przerzutka będzie poprawnie działać z zębatka SHIMANO ZEE FC-M640 34T DH ?
      Znalazłem jeszcze taką zębatkę FSA PRO 104mm 34T 10s
      Budżet to ~60zł na przerzutkę i tyle samo na zębatkę, chyba że znajdzie się taniej.
      Pozdrawiam.
    • Przez janjanjan
      Witam chciałbym wymienić kilka części w rowerze i moje pytanie dotyczy tego lepiej z 2 x 8 zmienic na 2 x 10 czy 2 x 11. Myślałem o przerzutce tylnej DEORE RD M - 6000 10 rz. albo XT Shadow RD M781 10 rz. lub 11 rz XT RD M8000 i wtedy do tego kasete jakąś dobrać. Druga zmiana to mechanizm korbowy na dwóch rzędach DEORE FC M6000 albo DEORE FC- M5100 i nie wiem czy jest jakaś zasadnicza różnica między tymi opcjami. Do tego przerzutka przód DEORE XT FD- M786 z obejmą. Co do manetek to chciałbym pomieszać lewą DEORE XT SL- M8100 + prawą DEORE SL M4100 z monitorkiem, czy będą te opcje ze sobą dobrze wspópracować? Co sądzicie o tym zestawieniu i co wybrać?
    • Przez Yorgy01
      Witam mam problem z przerzutka srama sx 12speed. Blokuje się na najwyższym biegu.

https://youtu.be/76Y78A3jtlE
    • Gość Paweł Jumper
      Przez Gość Paweł Jumper
      Witajcie!
      Nie znam się na tyle by ocenić sytuację i potrzebuję Waszej pomocy. 
      Czy urwanie załączonej w zdjęciu części przedniej przerzutki powoduje,że jest ona bezużyteczna? 
      Tak ocenił to serwis, a ja mam wątpliwości bo nie wydaje mi się ona niezbędna nie wykluczam,że jestem w wielkim błędzie
      Link do zdjęcia na dysku Google
      https://drive.google.com/file/d/1rFdwMGdw1TRkZK3jM-SJOvxBztnLIxWL/view?usp=drivesdk
      Dzięki i pozdrawiam
  • Dodaj nową pozycję...