Skocz do zawartości

[licznik] Alternatywa dla Garmina Edge 130+?


Pawewu

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam licznika rowerowego, no może czegoś bardziej zaawansowanego niż sam licznik. To na czym mi zależy, oczywiście poza pokazywaniem prędkości czy czasu jazdy to możliwość jazdy po śladzie (np. uprzednio zrobionej trasie na kompie, wgranej do licznika w formacie .gpx, itp.). Jeżdżę głównie po lasach ewentualnie z dala od samochodów :) Nie potrzebuję nawigacji jako takiej, nie potrzebuję zaawansowanych funkcji treningowych czy kolorowego wyświetlacza. Zależy mi na tym by urządzenie było małe i nie rzucało się w oczy. Czy znacie jakąś alternatywę dla Garmina Edge 130+ w podobnej albo niższej cenie (czyli ok 1100zł)? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj lezyne albo bryton.  Choć ostatnio widzę ze z cenami szybują i niedługo najtaniej będzie kupować garmina....
1100zł za 130 bym nie dał mając za 1300 możliwość kupienia 530.  Możliwość rzucenia okiem na mapę i wgrania różnych map jest dość kluczowa w "włóczeniu się" 

Co do Wahoo to nie wiem, czy sie na lasy nadaje. Poczytaj, bo się ludzie skarżyli, że mocno gubi się gps i że ogólnie to ono woli szosę.  no i kwestia map, bo o ile wiem jesteś tam skazany na to co daje producent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja bym kupił Edge-a 530. Jak nie w polskich sklepach do w EU powinieneś wyrwać w plus minus tych pieniądzach ;)

To nowy sprzęt, posłuży bezproblemowo lata. W zasadzie raz kupić, raz skonfigurować i masz lata spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...