Skocz do zawartości

[pedały] Scudgood SG-1512B vs. Dartmoor Candy (Pro)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na 10 sklepów które pytałem, z 2-3 wiedzą co mają na stanie :)  Najnowszy wypust tego modelu jest pod marką JQORG https://pl.aliexpress.com/item/32837837875.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.52512e0egGkoNZ

12 godzin temu, Dokumosa napisał:

Te co mają kształt chestera są na 3 łożyskach niezależnie jaka oś

A to ciekawe, bo ktoś tam zwrócił uwagę, że oś nie jest na tyle długa aby na nich bardziej agresywnie jeździć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2020 o 13:23, Dokumosa napisał:

Ostatnio widzę po komentarzach, że właśnie WheelUpy zostały "zmodyfikowane".

Czekaj bo miałem własnie kupować Wheel Upy od Chinczyka, ale ich jest też dużo na Allegro. Czy to znaczy, ze one są wszystkie zmodyfikowane?

Chińczyk przesłał mi zdjęcia Wheel Up, mają logo KP. mzyrh nieosiągalne praktycznie, albo drogie, zostają noname. 

Hb80fa8a7e5f14fffad65624660e3d1b76.jpg

 H99fdde0621c54061bae92f8e1227f410l.jpg

PS. czy w przypadku gdy nie chcemy jechać w danej chwili w dedykowanych butach, są na piny jakieś nakładki na zwykłe buty?, jak to się nazywa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terrex Swift Solo, Adidas Slack Cruiser, ten drugi też tańszy model od 5.10 ale w praktyce niedostępne już. Jakość gumy Stealth na platformy z metalowymi pinami. 

A o co chodzi z ta grubsza platformą przy osi, ciężar nogi idzie odśrodkowo, komu to może przeszkadzać iw jakich sytuacjach? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Polsce nie ma tych pedałów w kolorze niebieskim, tylko turkusowe albo jasno-niebieskie. (mimo deklaracji sprzedawców). Zdecydowanie opłaca się kupować je też na Allegro. Z mojej obserwacji i korespondencji wynika, że większość sklepów na Aliexpress posiada już głównie podróbki Wheelup/mzyrh. Jedynie w przypadku niektórych wersji kolorystycznych warto ryzykować, o ile jak to było u mnie sklep oferował także Bezpłatny Zwrot do paczkomatu. Zapłaciłem 66 PLN z kuponami.  

IMG_20201007_135601.thumb.jpg.29befec82c0b0993924ef702964f46eb.jpg

 

Jestem zadowolony z zakupu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...