Skocz do zawartości

[Bagażnik] Jaki bagażnik do MTB?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca jeszcze mi nie odpisał czy ten bagażnik będzie pasował :x

Muszę mieć sakwę i bagażnik na sobotę rano już zamontowane i gotowe do podróży. Jadę na serwis z rowerem bo to będzie już pierwsze 300km od kupna. W obie strony wyjdzie około 80km. Nie wystarczy mi  wody w małym bidonie, a nie chcę brać plecaka, bo cały mokry jestem później -,-.

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Eninz
      Witam, chciałbym zmienić opony z 2.25 na 2.3/2.4 ewentualnie 2.35 mam obręcz 21mm więc na luzie wejdzie natomiast nie wiem jak z ramą ma ktoś jakiś sposób jak to obliczyć ?
      Rower Giant Fathom 2 2017
    • Przez kalmara1
      Witam
      Stoję przed, dla mnie, trudnym zadaniem. Mam mętlik w głowie od informacji. Chciałbym wymienić uśmiercony napęd czyli kasetę i korbę z taką samą ilością zębów. Kasetę muszę wymienić całą ale czy da się w korbie wymienić tylko koła zębate? Jeśli muszę kupić całą nową korbę to jaką? jaką kasetę? Łańcuch mam nowy, nie używany. Celowałbym jakościowo w trochę lepsze części, niestety nie wiem jak to wszystko ze sobą pogodzić. Nie musi być Shimano, mogą być zamienniki. Czy jest ktoś chętny udzielić mi pomocy?
      Kaseta zużyła się mocniej od korby.
      Kross Evado 4.0 2014  R14KE28190025HJ
      liczba biegów: 27 Przerzutka przód: Shimano Alivio M431 Przerzutka tył: Shimano Deore M591             Manetki: Shimano Alivio M430, 9 biegów Korby: Shimano Acera M391 48/36/26T     Łańcuch: Shimano HG53 Kaseta / Wolnobieg : Shimano HG50-9 11-32T                    
    • Przez Igor_D
      Cześć, stoję przed wyborem korb do horneta 18, zdecydowałem się na ZEE lub Rocki, szukałem w internecie opinii na temat jednych i drugich, na temat zee jest mnóstwo, a o rockach praktycznie zero. Ktoś bardziej ogarnięty w temacie pomógłby w wyborze? Dodatkowo poszukuję klucza do ich montażu, jedna i druga korba będzie na supporcie dołączanym do zestawu. Czy są to różne rodzaje kluczy czy jednak te same? Jak tak to jaki wybrać? Przeszukałem forum i dalej czuję niedosyt, stąd post. 
    • Przez _Justyna
      Proszę o poradę, czy do takiego nietypowego roweru (kross-grand-sparrow-shimano) z przedłużoną i wykrzywioną ramą da się dokupić/zamontować bagażnik?

Chciałabym zamontować bagażnik do którego przymocuję podwójną sakwę rowerową, ale nie wiem czy w tym wypadku montaż bagażnika jest to sensowne rozwiązanie i czy w ogóle jakiś do niego da się dokupić i zamontować..

• Przez zlotym
      Witam przychodzę z zapytaniem o zmianę skoku w amortyzatorze Sr suntour epicon lod. Z tego co się orientuje jest to właśnie taka wersja z 2008 roku. Aktualnie jest 120mm jednak chciałbym go obniżyć do możliwie jaknajmniejszej wartości, (chciałbym 80, ale z tego co widzę na stronach producenta to możliwe jest jedynie 100mm które i tak mnie zadowoli. A więc jak dokładnie to zrobić? Czy musze dokupować jakieś tokeny czy tylko je wyciągnać/zmienić ich położenie. Przy okazji tej operacji chciałbym go przeserwisować, jest już ostro przetarty ale nie przeszkadza mi to, dalej działa dobrze i do jazdy po streecie i parkach mi wystarczy. Uszczelki wymieniałem w serwisie rok temu i są w dobrym stanie więc jedynie chciałbym porady czym i jak dokladnie najlepiej go zalać.
  • Dodaj nową pozycję...