Skocz do zawartości

[Lekki cross damka] do 6000zł


Magie

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o podpowiedź ponieważ mało się znam. Szukam lekkiego roweru crossowego rozmiar ramy m. Podobają mi się radon scartlight 10.0 lady, canyon pathlite 7.0 i Author synergy. Jeżdżę sporo po leśnych szlakach rowerowych i trochę po asfalcie.Ze względu na problem z kręgosłupem szyjnym muszę mieć bardziej wyprostowaną pozycje więc mtb odpada. Może ktoś mi doradzi który wybrać lub ma inne ciekawe propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe MTB to raczej powinno być ok, tyle że maksymalny pułap cenowy takich rowerów, kończy się o wiele niżej niż twój założony budżet, zresztą crossa damke w tej cenie też nie łatwo znaleźć.

W XC jest już bardziej agresywna geometria i pewnie o to Ci chodziło. 

Od siebie mogę dodać: merida CROSSWAY LADY XT-EDITION za względu na to, że w odróżnieniu do tych dwóch przez Ciebie wymienionych, geometrie tej serii rowerów meridy bez problemu gdzieś przymierzysz, a i osprzętowo to top jak na crossa.

PS. W ramach ciekawostki zobacz -  AUTHOR Context 29 ASL 2020 nie zagłębiając się w tabele z geometrią, na pierwszy rzut oka widać że jest bardziej komfortowa niż przeciętny rower XC.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za podpowiedź. Ta Merida wygląda bardzo fajnie. Jutro wybieram się do kilku sklepów może ją znajdę. Masz rację też myślę że trzeba przymierzyć bo kupowanie wysyłkowo trochę mnie przeraża, mimo że ten radon też mi się podoba. Ten author też może być fajny i rama może by mnie przekonała do mtb, bo poki co po wszystkich na których jeździłam strasznie bolała mnie szyja. Tylko boje się że w Olsztynie Authora nie znajdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...