Skocz do zawartości

[MTB 3-4 tyś] Rower MTB do 3000-4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Piszę do was z prośbą o poradę w doborze roweru. Rower będzie wykorzystywany głównie na drogi rowerowe, asfalt, ale również do lasu itp (tak mniej więcej 70% do 30%). Na oku miałem Indiane X-Pulser 6.9, ale niestety dwa zamówienia mi anulowali i rower nie jest już dostępny. Nie ukrywam, że w tej cenie (tj. 2799zł) wyglądał solidnie. Czy znajdę w tej cenie coś podobnego, z powietrznym amorem i co najmniej osprzętem deore? Budżet jestem w stanie nagiąć do 4000 zł, ale w miarę możliwości wolałbym się aż tak nie wykosztować. Ważę 80kg (docelowo 75 w ciągu kilku tygodni) przy wzroście 178 cm.

Do 3000 rozważam takie rowery:

Z rowerów powyżej 3000:

Który polecacie z wyżej wymienionych? Może znacie jakieś inne rowery godne uwagi? Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi

Może gdzieś wywalczysz Kellys Gate 50 za nieco ponad 4000 zł, a na pewno kupisz Gate 30 za tą kasę ( nówki w rozmiarze M były chyba za 3400 zł w jakimś sklepie, tak coś mi się rzuciło w oczy ).

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Adidoes
      Czołem!

Zastanawiam się już bardzo długo nad rowerem i wybrałem kilku faworytów.

Cube Attention SL ~4559pln rok 2021
      Cube Attention SL ~4099pln rok 2020
      Cube Attention ~3999pln rok 2021
      Cube Attention ~3599pln rok 2020
      Merida Big nine 300 ~3799pln rok 2021
      Merida Big nine 300 lite ~4399pln rok 2021
      Cube Analog ~3599pln rok 2021

Mam 194cm wzrostu i waga około 100kg (teraz 115 ale mam w planie zgubić :D)
      Chciałbym żebyście doradzili mi który z tych rowerów jest według was najfajniejszy pod względem sprzętu. Nie chciałbym już szukać drożej niż 4500.
      Czy warto dołożyć 600 zł pomiędzy meridą 300 a meridą 300 lite, lub 500 zł  między Attention a Attention SL? Czy ten Analog mocno odstaje od Attentiona i Big nine?
      Nie szukam roweru do wyścigów w górach na tą chwilę, ale też fajnie jeśli rower jest rozwojowy bo nie wiadomo jak to się potoczy jak już zacznę nim jeździć
      Chcę jeździć tym rowerem wszędzie, ale raz na jakiś czas pewnie chciałbym się wybrać też do pracy około 10km w jedną stronę. Aha.. i chciałbym przyczepić do niego fotelik dziecięcy.

Z góry dzięki za odpowiedź, wierzę że rozwiejecie moje wątpliwości.
    • Przez KasicaJa
      Chcemy z mężem kupić sobie rowery. 
      Interesuje nas filma Kelly. Rowery chcemy do jazdy po mieście i w teren np góry. 
      Może ktoś podpowiedzieć jakie będą odpowiednie, na co patrzeć kupując rowery. 
      Na zakup rowerów chcemy przeznaczyć do 6000 zl
    • Przez eciamaster
      Cześć! Szukam roweru mtb do 2000zł. Nie orientuję się na rynku rowerów, jestem początkujący i nie wiem na co zwracać uwagę. Bardzo proszę o informację jakiego osprzętu oczekiwać, aby relacja cena - jakość była jak najlepsza. Byłbym wdzięczny za przedstawienie kilku waszym zdaniem najbardziej opłacalnych ofert rowerów do tej właśnie kwoty. Zależy mi na niezawodności. 
      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
    • Przez rejsendee
      Cześć,

Przymierzam się do zakupu pierwszego roweru MTB na "złapanie bakcyla". Budżet do 2000 zł. W sezonie robimy od 20 do 80 km. Różne rodzaje nawierzchni: asfalt, piasek, żwir, leśne drogi, średnie góry. Fajnie jakby rower posłużył na kilka sezonów.
      Zastanawiam się nad tymi modelami:
      https://www.centrumrowerowe.pl/rower-romet-rambler-r9-1-pd24527/
      https://immotion.pl/rowery-gorskie/1602-rower-gorski-unibike-mission-26-0.html
      https://www.giant-bicycles.com/pl/atx
      https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-2-7-d19-czarny-mietowy-r20
      Proszę o informacje, który z nich waszym zdaniem jest najlepszy w tym segmencie.

Pozdrawiam

• Przez ImYourShade
      Witam, mam mały problem. chcę kupić ten rower i nie wiem które widelce foxa będą pasować do tego roweru. Polecicie coś fajnego? Najlepiej gdyby pasował pod koła 29 cali i był z serii 'performance elite". cena nie gra roli.

• Dodaj nową pozycję...