Skocz do zawartości

[sklep] Endura store - problem


chorus

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to rzeczywiście jest zgadywanka z tymi godzinami. Próbowałem się do nich wczoraj dodzwonić w zakresie tych godzin ale niestety nikt nie odbiera.

Dzisiaj jest trzeci dzień z rzędu bez odpowiedzi na dwa maile. To wygląda jakby odpowiadali na maile kiedy i komu chcą.

Gdyby nie to, że już im zapłaciłem to bym nie tracił na nich czasu. Jeszcze się nie spotkałem z żadnym sklepem internetowym i jakąkolwiek inną firmą by kontakt był tak utrudniony. No chyba, że chodziło o zaległą zapłatę za fakturę.

A mieliście jakieś problemy z otrzymaniem zwrotu pieniędzy za odesłane rzeczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

chorus - czy otrzymałeś zamówiony towar? Też mam problem z tym sklepem, zamówiłam i opłaciłam kurtkę. Gdy przed zamówieniem pytałam o produkt od razu odpisywali, po złożeniu zamówienia kontakt się urwał, nie odpisują na maile, nie odbierają telefonów. Na stronie informacja że wysyłają w 24h, zamówienie złożyłam i opłaciłam 3 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Czy ktoś aktualnie robił zakupy w tym sklepie? Ten sklep stara się ukryć swoją tożsamość. Pod adresem rejestrowym sklepu jest market - w tym miejscu nie ma takiego sklepu stacjonarnego endurastore.  Przesyłki należy im odsyłać na paczkomat. I tak naprawdę nie wiadomo skąd są i gdzie się mieszczą. W google zero opinii, zdjęć...W połączeniu z opiniami Chorusa i paulinaad, nie wiem czy ryzykować zakup a później ewentualną mękę ze zwrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...