Skocz do zawartości

Booby

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  205
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Neutralna

O Booby

 • Tytuł
  Maniak

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Booby
 • Skąd
  Południe

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Sarkazm. Mogłeś nie zrozumieć. Jedyne co wiadomo to tyle ile wyczytałeś w internecie. I nigdzie nie napisałem że winni są pedalarze. mimo że z doświadczenia wiem co wyprawiają na drogach. wkg ty jak zawsze dużo słów - mało treści.
 2. Bo ja wiem? Opis zdarzenia. Analiza zdjęć zamieszczonych w artykule. Uszkodzenia na pojeździe. Doświadczenie za kierownicą samochodu jak i roweru. Bo to jedyna grupa korzystająca z rowerów którą gardzę za bezczelne łamanie przepisów ruchu drogowego i robienie kurtyzany z logiki. W artykule se może pisać co chce. Jeszcze nie widziałem pedalarzy jadących jeden za drugim nie utrudniając ruchu na drodze co w przypadku opisywanego zdarzenia nie ma zupełnie znaczenia. Resztę o oświetleniu i myśleniu na rowerze wyjaśnili Ci poprzednicy.
 3. Pani miała niskie słońce prosto w twarz a jak znam pedalarzy to lampion jest bee no i mamy następstwa definicji złego czasu i miejsca.
 4. Szczęść boże. Szanowne grono czy ktoś z Was ma serwisówkę do piasty ze zdjęcia. Piasta jest z NS Snabba 160 142x12. Jedyny wartościowy napis na niej to A-B 2003. Łożyska są do wymiany bo piasta ma dopiero rok ale docieram do połowy drogi i jest nacięta ośka bez możliwości wybicia, odkręcenia. Help
 5. Nie żebym wrzucał ale w którą stronę odkręcasz?
 6. Booby

  fox-min.jpg

  Łącze się w bólu Ja kiedyś poskładałem silnik i skrzynie zapominając o łożysku wyciskowym. Najgorsze 6 godzin ponownego składania w milczeniu
 7. Dzięki za wskazówkę. Okazała się trafna. Papier o gradacji 1000 i o czwartej nad ranem pełen sukces. Mam nadzieje że to podziała jakiś czas. Przy okazji przelałem płyn. Hample chodzą jak nowe. Robota żmudna i monotonna ale zaoszczędzony tysiak cieszy bardziej. Pozdrawiam.
 8. Bry rowerowa ferajno. Temat stary jak świat. Zaczęły mi się zacierać tłoczki w klamkach w Avidach CODE 5. Znaczy klamka wraca bardzo powoli do stanu wyjściowego. Jako że mam te hample we wszystkich rowerach to chciałem się za to zabrać. Problem w tym że w wielu miejscach w necie opisywaną przyczyną tego stanu rzeczy jest puchnący tłoczek. Po rozebraniu klamki i zwymiarowaniu tłoczków niestety trzymają one wymiar. Po wyjęciu uszczelek z tłoczka ten wpada do klamki i odbija bez najmniejszych problemów. Tak więc pozostają uszczelki. Najpierw wyjąłem te pierwszą typu o-ring i po wsadzeniu tłoczka
 9. Bry. Potrzebuje dole lagi i bebechy z w/w. Może być uszkodzony byle nie pęknięty. Z rocznika do 2010 roku. Najlepiej wersja solo air.
 10. Booby

  [Damper] Specialized Brain FOX

  O widzisz, to już jakaś nadzieja. Tak, sam wymieniam.
 11. Booby

  [Damper] Specialized Brain FOX

  Specialized Epic
 12. Booby

  [Damper] Specialized Brain FOX

  Rocznik 2010. Prowadzenie węża nad ramą.
 13. Pękła końcówka po stronie dampera. Jakiś pomysł jak to naprawić czy pozostaje jedynie wymiana? A jak wymiana to ktoś dysponuje i mu zalega?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...