Skocz do zawartości
billkozbi

[koła] Zestaw kół szosowych 700 Giant SR-2 Disc, uszkodzona tylna piasta

Rekomendowane odpowiedzi

billkozbi

Do sprzedania zestaw kół Giant SR-2 Disc.

Specyfikacja
Obręcz przód: Giant SR-2 Disc
Obręcz tył: Giant SR-2 Disc
Piasta przód: Giant Sport Tracker Road Disc, 100x12mm sztywna oś, 28 szprych
Piasta tył: Giant Sport Tracker Road Disc, 142x12mm sztywna oś, 32 szprych.
Tarcza przód/tył: Giant conduct hydraulic 160mm

Uwaga:
Tylna piasta jest uszkodzona:
- uszkodzone łożysko od strony bębenka,
- tuleja na sztywną oś posiada wgniecenia,
* mechanizm bębenka jest sprawny,
* łożysko od strony tarczy hamulcowej jest sprawne.

Zdjęcia na olx: https://www.olx.pl/oferta/zestaw-kol-giant-sr-2-disc-uszkodzona-tylna-piasta-CID767-IDDbh1G.html

Cena: 50zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
billkozbi

Tylko odbiór osobisty w Kraków, Prądnik Czerwony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Podobna zawartość

• Toudi
      Przez Toudi
      Witam
      Jestem w posiadaniu gravela kellys soot 30 na obręczach KELLYS Grind Disc 622x17 z oponami Schwalbe Smart Sam 40mm.  W najbliższym czasie chciałbym zmienić oponę na coś o szerokości 28mm do jazdy w większości po asfalcie. Jako że zależy mi na systemie tubeless chciałbym się was poradzić co powinienem zrobić aby to osiągnąć: 
      kupić jakieś opony 28mm i bawić sie w uszczelnianie na obecnych obręczach (budżet na opony to ~100-110zł szt.) zamówić składane koła specjalnie pod system tubeless (chciałbym się zmieścić w 1000-1200zł za komplet, nie wiem czy to racjonalny budżet jak za cały zestaw kół z systemem tubeless(?)) Kilka dodatkowych pytań:
      Gdybym brał same opony do obecnych obręczy, to czy musiałbym brać jakieś z oznaczeniem tubeless ready? na razie mam na oku Vittoria Zaffiro Pro 28mm Ma ktoś jakieś opinie o kołach fabrycznych Kellysa, warto myśleć nad wymianą na coś konkretniejszego?  
    • Kubek76
      Przez Kubek76
      Cześć.
      Mam pytanie do biegłych w tematyce tubeless. Czy da radę uszczelnić obręcze kół Shimano WH-RS171 aby zrobić na nich system bezdętkowy? Czy zestaw wentyli, taśma i mleko od Stan`s NoTubes da radę?
    • CzarnyKOOT
      Przez CzarnyKOOT
      Witam posiadam rower Indiana x-Pulser 1.6 i chciałbym zainstalować w nim hamulce tarczowe i nie wiem czy adapter będzie pasował, i czy jest potrzeba zmiany kół
      do instalacji tarcz. Zdjęcia roweru (wiem ,z internetu) i prosił bym was o pomoc  (w miarę możliwości prosił bym o link do adaptera i w razie potrzeby zmiany do kół)

• MistrzMichael
      Przez MistrzMichael
      Chce kupić nie drogo (ok 30 zł/szt.) opony (26x1,95) do roweru przeznaczonego do spokojnej jazdy po mieście/przedmieściach. Zastanawiam się nad oponami Kenda bo są tanie ale opinie mieszane: jedni polecają inni piszą, że to badziew (aczkolwiek to się tyczy raczej osób, które dużo jeżdżą po trudnych terenach i wiadomo ze opona za 30 zł się do tego nie nadaje). Nie znam się na tym totalnie wiec może mi ktoś coś  podpowie? poleci jakieś tanie, przyzwoite opony?
      dorzucam link do 1 z moich wybrańców https://allegro.pl/oferta/opona-kenda-26-x-1-95-k948-zielona-mtb-terenowa-7364018569
    • tookie
      Przez tookie
      Hej
      Od jakiegoś czasu próbuję znaleźć w sensownej cenie koła 20x4(lub 4 i 1/4) do fatbike. Na ebayu udało mi się znaleźć, ale z wysyłką z Australii jest to totalnie nieopłacalne. Najlepiej by było coś w Polsce, nie zależy mi jakoś szczególnie na jakości. Wie ktoś gdzie mogę dostać takie koła? Ewentualnie obręcz i koło osobno? Lub czy robią gdzieś takie rzeczy/sprowadzają? Nie ukrywam, że minus sprowadzania zza granicy, prócz ceny, to również czas dostawy, gdzie w niektórych przypadkach wynosi on do 2 miesięcy. Próbowałem też dzwonić do firm, które sprzedają fatbike na tych kołach (z oznakowaniem Kenda), jednak nikt ich nie posiada.
      Proszę o pomoc, bo jestem już bezradny