Skocz do zawartości
  • 0

Naprawa koła


Gość Kappi

Pytanie

Gość Kappi

Witam.
Może ktoś z forum będzie wiedział co się stało, bo ja nie mam już pojęcia, a też nie jestem wystarczajaco rozgarniety w rowerach by wiedziec co tam się zepsuło, a więc sprawa wygląda tak, że mam rower Romet rumbler już paro letni i raz po jeździe zaczęło koło mi obcierać myślałem że to po prostu bedzie trzeba wycentrować koła i będzie działać, ale tak się nie stało, po wycentrowaniu i założeniu koła przy wolnej jeździ jest wszystko okej, ale gdy zechcę szybciej jechać i stanę na pedały i zwiększę na nie nacisk to coś jakby na tylnim kole w oście przeskakiwało i przesuwa się koło w bok i zaczyna ocierać na, tyle że nie da się już w ogóle  dalej jechać.
I nie wiem teraz, czy to trzeba całe nowe koło kupować, czy coś z tego da się zrobić i naprawić je jakkolwiek może ktoś mi doradzi stąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kappi
Godzinę temu, michuuu napisał:

Jeżeli to koło z wolnobiegiem to stawiam na pękniętą ośkę.

A da się znaleźć taką samą bądź odpowiednia i wymienić by okej było? Czy ciężko będzie i lepiej już nowego koła szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...