Skocz do zawartości
kazafaza

[rama] Stanton Slackline 853 czerwona 19,5"

Rekomendowane odpowiedzi

kazafaza

Servuss,

Oferuję ramę Stanton Slackline w rozmiarze 19,5" w przepięknej głębokiej czerwieni.  Rama wykonana ze stali Reynolds 853, 631 i 525 (detale na stronie w zakładce "description"), zabezpieczona przed rdzą fabrycznie, przeznaczona pod koła 27.5+ lub 29 x 2.4" będzie sprzedana ze sterami, ośką i zaciskiem Stanton oraz dropami pod Boost i single-speed.  Stan 9/10, nie zdążyłem jej solidnie pociurać od stycznia, posiada lekkie zarysowanie na wewnętrznej stronie lewego pióra dolnego gdy koło mi się wysmyknęło z łapy orając tarczą po lakierze.  Więcej zdjęć w galerii:

https://photos.app.goo.gl/ASzdDyVQikVbY4xG9

Rama będzie wysłana do kupującego za równowartość 2000pln.

IMG_8553.JPG

IMG_9156.JPG

IMG_9163.JPG

Edytowane przez kazafaza
  • +1 pomógł 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kazafaza

Istnieje opcja zanabycia ramy z akcesoriami, amorem i singlowymi kolami za 2500pln...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• komandorv11
      Przez komandorv11
      Specyfikacja:
      Rama- Ns bikes core 2011r cr-mo 4130
      Amortyzator marzocchi bomber 66 rv
      Kierownica specialized 750mm 31,8mm
      Mostek bop bikes 50mm
      Manetka shimano sora 
      Gripy dartmoor block 
      Hamulce shimano deore m615 (mają niecały miesiąc)
      Korby shimano alivio 32t. 
      Napinacz truvativ boxguide. 
      Kaseta sunrace 11-32. (8s)
      Koło dt swiss fr600/scott 
      Koło alexrims dm24/dabomb 
      Przerzutka nowa deore xt
      Pedaly wellgo
      Barendy noname
      Opony kenda nevegal
      Tarcza 203mm avid i 180mm noname
      Sztyca i zacisk uno (mają 2mies)
      Siodlo selle Italia
      nowy łańcuch kmc , nowe stery vp

• m0d
      Przez m0d
      Na sprzedaż stalowy MARIN Muirwoods w kolorze czarny mat 
      Model z 2018r.
      Rozmiar L.
      Stan "wsiadać i jechać", wszystko sprawne, normalne ślady użytkowania, w niektórych miejscach oklejony dla uniknięcia otarć od toreb/bagażu.
      Rama ma dużo mocowań na wszelkie koszyki, bagażniki i błotniki i mieści spokojnie opony do 2" (widelec może nawet więcej). Można sobie skonfigurować co się chce - od mieszczucha czy woła roboczego pod sakwy na codzienne dojazdy, poprzez wycieczkowca pod bikepacking aż po retro-mtb w lekki teren.
      Rower służył do dojazdów do pracy przez miasto + wycieczki w wakacje.
      https://www.marinbikes.com/pl/bike-archive/bikes/2017-muirwoods-1
      Kilka rzeczy wymienionych/dodanych względem fabrycznej specyfikacji:
      - hamulce SRAM Level TL
      - korba wymieniona na Deore m540 (octalink i hollowtech  )+ zębatka owalna Banless 38T
      - manetka wymieniona na Alivio m4000
      - kaseta wymieniona na hg-200 9s 11-36
      - gripy Dartmoor Roots (prawy lekko uszkodzona guma - nie przeszkadza w użytkowaniu) + ergonomiczne rogi z Decathlonu
      - praktycznie nowe opony Schwalbe Smart Sam 700x40c (28x1,6") - przejechane na nich może z kilkadziesiąt kilometrów
      - dwa koszyki na bidony i prosty licznik

Widoczne na zdjęciach pedały mogę dorzucić, chyba że kupujący będzie wolał własne  

Cena: 1900zł do rozsądnej negocjacji
      Najchętniej odbiór osobisty w Warszawie, po umówieniu możliwe obejrzenie i przejechanie się.

Zapraszam!

• syrobb
      Przez syrobb
      Cześć,
      Znacie konkretne modele hardtaili które mają nowoczesną geometrię? Główka 67-68, podsiodłowa 73-74, Reach 440-460 (rozmiar M/L)? Chodzi o rower który raczej klasyfikujemy do XC (100-110mm skoku) niż do trailu. 
      Szukałem trochę po necie i wielu opcji nie ma. Jest np. SC Chameleon czy Kona honzo cr  - ale ich ceny to kosmos.
      Super wygląda nowy Spec Epic Hardtail i gdyby była możliwość kupienia samej ramy (nie w wersji Sworks, którą można zamówić) to bym brał. Ale nie można. Niestety żadna oferta na gotowy rower mi nie pasuje (nie chce Srama). Druga kwestia, że są po prostu drogie. 

Tak więc, może znacie inne modele, marki które szłyby w tym kierunku? Materiał ramy to sprawa drugorzędna.
    • Maggot743
      Przez Maggot743
      Witam!

Chciałbym prosić o pomoc bardziej doświadczonych/e kolegów/koleżanki o poradę w związku z wyborem nowego roweru.
      Otóż wiosną 2020 planuję zakup nowego Hardtaila oraz jego modyfikacje (waga, efektywność) w budżecie tak do 15 tys zł (fabryczna specyfikacja).
      Rowery, które biorę pod uwagę to:
      1. Specialized Epic Hardtail Expert 2019 (SID Brain, GX Eagle, Roval carbon)
      2. Specialized Epic Hardtail Comp Carbon (Reba, NX Eagle, Roval alloy)
      3. Canyon Exceed CF SL 7.0 (SID Select, GX Eagle, Reynolds T249 Carbon)

Mimo, że podałem w nawiasach najważniejsze dane techniczne co do osprzętu to jednak interesuje mnie z tego tylko parę rzeczy a mianowicie SID Brain w Specu.
      W głównej mierze chcę dokonać wyboru ze względu na geometrię oraz zastosowane technologie.
      Co do właściwości poszczególnych wymiarów w geometrii rowerów wiedzę teoretyczną posiadam, jednak wiem, że najważniejsze są rzeczywiste odczucia.
      Obecnie jeżdżę na Grand Canyonie CF 5.9 2015 rozmiar L po lekkich modyfikacjach. (Jego geometria na załączonym obrazku)
      Mam 182cm wzrostu, noga 86cm. Rozmiar nowego roweru to raczej L.
      W związku ze zmianami w geometrii rowerów XC w ostatnim czasie ("progresywna", dłuższa rama, reach, bardziej płaski kąt główki, stromy podsiodłowy itd) mój rower z pewnością różni się od tych nowych. Ponadto nie miałem okazji póki co spróbować żadnego z nowych modeli. 

Stąd pytania:
      1. Czy obecni tu (zakłada, że tacy są) posiadacze modeli wyżej wymienionych (ew modeli podobnych na tych samych ramach) mogliby wypowiedzieć się co do jazdy i zachowania się roweru w różnych warunkach (prowadzenie, skręcanie, podjeżdżanie, ciasne zakręty, zjazdy itd)
      2. Czy ktoś ma doświadczenie z użytkowaniem widelca SID Brain najlepiej 2018+. Teorię znam. Interesuje mnie czy są z nimi jakieś problemy i czy warto zainwestować w to rozwiązanie (nie ukrywam, że mi się podoba system Brain).

Linki do geometrii:
      Specialized Epic Hardtail Comp Carbon 2020:
      https://www.specialized.com/pl/pl/epic-hardtail-comp/p/171064?color=264117-171064
      Specialized Epic Hardtail Expert 2019:
      https://www.specialized.com/pl/pl/epic-hardtail-expert/p/154337?color=237767-154337
      Canyon Exceed CF SL 7.0:
      https://www.canyon.com/pl-pl/mountain-bikes/cross-country-bikes/exceed/exceed-cf-sl-7.0/2427.html?dwvar_2427_pv_rahmengroesse=XL&dwvar_2427_pv_rahmenfarbe=BK%2FWH#!accordions=1_1

• DivadeQ
      Przez DivadeQ
      Mam pytanie mam zamiar kupić piaste hope pro 2 evo do mojej dirtówki i jak zrobić na niej singlespeed. Wiem że trzeba nałożyć tam jakieś podkładki ale jak one się nazywają i gdzie je można kupić?