Skocz do zawartości

[rower] Sprzedam - Karbon Spike R40 - rama 21"


Brombosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

Przyszła pora pozbyć się mojego leśnego przecinaka 27,5". Poniżej link do ogłoszenia, pod którym wszystko jest dokładnie opisane. Kontakt przez Allegro, OLX lub PW na forum. 

Cytat

Cena Allegro - 1800zł ze względu na prowizje. Możliwe negocjacje, jednak przez OLX czy forum będzie taniej.

https://allegro.pl/oferta/karbon-spike-r40-rower-xc-duzy-rozmiar-21-8028084864

Cena OLX - 1700zł. Do delikatnej negocjacji. Mieszkasz daleko - będzie taniej. Nie masz światełek - opuszczę. Nie wiesz jak serwisować - nauczę. :) 

https://www.olx.pl/oferta/karbon-spike-r40-27-5-rama-21-CID767-IDyDje4.html

Rower zadbany, w pełni sprawny, kilka podzespołów od nowości wymienione. Bezawaryjnie nabijał spore kilometry pod moją słuszną wagą 100kg i dlatego też muszę pochwalić firmę Karbon za to, że obok rowerków dziecięcych i damskich, wypuścili całkiem dobrą maszynę w rozsądnych pieniądzach. Rower ma dosyć agresywną geometrię i zachęca do mocniejszego deptania. Posiada drobne ryski i otarcia, ale nie rzucają się w oczy. Waga 14kg. Polecam osobie wysokiej jako kompromis między transportem a zabawą. Sprzedaję bo mam inną maszynę na średnim kole, a w późniejszym planie jest gravel albo odchudzony 29er.

01.jpg.c3deeda73904f9182d2dff919945041c.jpg

IMG_20190227_144700.jpg.a1a3f3a2277a2730d576b740da2eacd2.jpg

Pozdrawiam i zachęcam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...