Skocz do zawartości

[Schody] Rower Górski


Toasty

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Toasty napisał:

czy przez zjeżdżanie na rowerze ze schodów za 2tys. zł jest bezpieczne

Zjeżdżałem czasami ze schodów u siebie w mieście, chociaż prawdę mówiąc nie wiem ile kosztowały, może były tańsze. Co to za schody u Ciebie za taką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomix rze chodi o rower za dwa tysionce srebrnych monet

najpierw zjedź i spróbuj nie połamać siebie 

jak zjeżdżałem lat 15 temu na kelly ssie na wałach chrobrego w szczecinie na 26" za 1500  to nie miałem takich dylematów moralnych, tylko jazda i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na poważnie, bo potem będziesz miał pretensje że coś poszło nie tak.

Jazda na takim rowerze, który prawdopodobnie jest kompletnie podstawowym sprzętem, nie jest bezpieczne. Taki rower służy do spokojnej jazdy, a nie zjeżdżaniu po schodach i skakaniu z murków.

Twoje posty jasno wskazują że nie masz pojęcia co robisz i jakiego sprzętu powinieneś użyć. Daj sobie spokój bo o tragedię łatwo.

Ile masz lat? Używasz kasku i ochraniaczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź przestań zadawać takie durne pytania. W tym czasie byś poczytał i zorientował się w temacie. Naprawdę uważasz że ktoś Ci odpowie na to pytanie?

Zniszczyć rower i zrobić sobie krzywdę można na prostej drodze. Wystarczy krawężnik albo patyk na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd oni biorą te schody do zjeżdżania (cena obojętna)? Ja do najbliższych schodów wew mieście musiałbym jechać na dworzec. Przecież to jakiś koszmar, kupować rower, żeby jeździć po schodach. Przez Internet i głupoty jakie można tam obejrzeć, młodzi ludzie, zamiast jeździć rowerkiem po lesie z panienkami, obijają sobie jajka na schodach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2019 o 21:57, Pietern napisał:

Skąd oni biorą te schody do zjeżdżania (cena obojętna)? Ja do najbliższych schodów wew mieście musiałbym jechać na dworzec. Przecież to jakiś koszmar, kupować rower, żeby jeździć po schodach.

Nie znasz się! To som stónty i órban dałnhil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...