Skocz do zawartości

[Opony] do Diverge Comp na Axis Elite - co polecacie


_holek

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem właśnie Speca Diverge Comp z przeznaczeniem na dojazdy do pracy oraz ciągnięcie przyczepki z dzieciakiem. Obecnie stoi na obręczach axis elite i oponach raczej szosowych (spec espoir 700x28). Po pierwszej jeździe uznałem, że koniecznie trzeba zmienić te opony bo na piachu czy błocie straszliwie się ślizgają. Co polecicie do zastosowań miejsko-szutrowych z jazdą po asfaltowych ścieżkach włącznie? 

Jeśli ma być bezdętkowo (a zakładam, że tak) to gdzie we Wrocławiu zrobią mi to dobrze (sam się nie podejmę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ma być na dojazdy do pracy to ja bym postawił na bezawaryjność a nie przyczepność na piachu czy błocie. Poleciłbym raczej jakiegoś marathona albo  bardziej uniwersalne conti double fighter 3

Bezdętkowo na codzienne dojazdy nie polecam, jak najedziesz na szkło które zrobi dużą dziurę w oponie to babranie z mlekiem, żeby na szybko włożyć dętkę nie jest niczym fajnym zwłaszcza w drodze do pracy

nie ma opon na asfalt i błoto więc warto nauczyć się samemu zmieniać opony bo trwa to 5-10min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...