Skocz do zawartości

[film] mały wypadek


bert

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje że on chciał te barierkę jakoś zgrindować... ale może się mylę bo tylko raz oglądałem.

no raczej to miał w zamyśle ale no proszę jaka niespodzianka nie udało sie :034: :034: :034: no i jeszcze ten samochó skąd on się mógł wziąć? na ulicy? w środku dnia? niebywałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to makrokesza miał

A taki fachowiec jestes ze na kiepskiej jakości filmiku widzisz czy to makrokesz czy nie?!?! :):):)

Pewnie rowerek tani nie był :) .

Zresztą to nie był skok na płaskie tylko widac ze to jest zjazd...a po drugie to ze sie tak wyrżnął to przez to że zleciał na przednie koło. Co prawda gdyby dobrze wylądował to też pewnie by się wyrąbał..ale nie wyglądałoby to tak groźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
no raczej to miał w zamyśle ale no proszę jaka niespodzianka nie udało sie :034: :034: :034: no i jeszcze ten samochó skąd on się mógł wziąć? na ulicy? w środku dnia? niebywałe

huhu koleś w aucie nieźle się zdziwił, że rowerzysta z nieba mu spadł :):P Zapewne chciał zeskoczyć po schodach lub grindem po barierce, ale ktoś tam był to nie wiedział co zrobić i bum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...