Skocz do zawartości

[oświetlenie] Jakie oświetlenie do roweru do 50zł


igo973

Rekomendowane odpowiedzi

Ulice w mieście są raczej oświetlone przez latarnie, tak więc każda tania lampka pozycyjna wystarczy, aby być widocznym. Natomiast polne drogi w nocy to całkiem inny świat. Obawiam się, że w cenie do 50 zł nie dostaniesz żadnej lampki zapewniającej sensowne i skuteczne oświetlenie, nawet od Chińczyków.

Inna sprawa, że takich pytań na forum są setki. Można poszukać. Ja odpisałem, bo miałem humor, reszta najprawdopodobniej zignoruje Twoje pytanie, co mnie nie zdziwi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom za taką kwotę szału nie ma, chyba  że zwykły Convoy S2+ od chinoli, ale doliczyć do tego ładowarkę ogniwa to za mały budżet , znowu bez moda to będziesz oślepiać wszystkich i mieć takie sobie tryby . Lampki na 3AAA  to już trochę przeżytek.  z 200zł i masz fajny zestaw do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem convoya S2+ ale cena zdecydowanie wyższa, chyba że kupisz u chinczyka, chodzą coś ok 15$, do tego załatwisz sobie ogniwo ze starej baterii do laptopa, do tego dorzucisz niedrogi uchwyt i tanią ładowarkę i myślę że w 80 PLN się zmieścisz tylko poczekasz sobie kilka tygodni na dostawę, ewentualnie szukaj u polskich sprzedawców, allegro, dymcio111, dariusz ze światełek i wiele innych, ja kupiłem w bestbuy24h 2 latarki ale u nich pewnie nie dostaniesz za 50 pln nic dobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turtles86 napisał:

Jaką polecacie ładowarke do Convoya :

Ładowarka dwukanałowa automatyczna Heseny HXY-2A 

czy

Ładowarka/Power-Bank dwukanałowa USB LiitoKala Lii-202

 

lepsza Lii202 i ładuje prawie wszystko, tylko ma sam kabel microUSB, do pełni mocy potrzeba zasilacza min. 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...