Skocz do zawartości

[Komputer rowerowy] Lezyne Macro GPS


Quadic

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się tylko po co inwestować w tego rodzaju sprzęt, skoro znacznie tańszą opcją, czy wręcz darmową jest zainstalowanie na smartfonie aplikacji z podobnymi funkcjonalnościami.

Jeżeli chodzi o jazdę ze smartfonem, to moim zdaniem, jedną z lepszych opcji jest zakup pokrowca typu:

 

roshweel_sakwa_3w1_11.jpg

 

Źródło: https://www.izigsm.pl/sklep-huawei-p20-lite.html

Do zamontowania na ramę w rowerze.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Extraks napisał:

Zastanawiam się tylko po co inwestować w tego rodzaju sprzęt, skoro znacznie tańszą opcją, czy wręcz darmową jest zainstalowanie na smartfonie aplikacji z podobnymi funkcjonalnościami.

Jeżeli chodzi o jazdę ze smartfonem, to moim zdaniem, jedną z lepszych opcji jest zakup pokrowca typu:

 

 

Chyba jednak nie...

Taki pokrowiec się sprawdzi, ale na długie turystyczne wyprawy. Do tego trzeba by się bawić z powerbankiem w wielu przypadkach.

Nikt do jazdy na szosie nie zdecyduje się na takie rozwiązanie. Nie zastąpi to licznika.

Sam się zastanawiam nad Lezyne Super GPS albo Rox 11, bo chcę mieć możliwość live segments oraz jazdy po śladzie (nie, nie chcę nawigacji GPS).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Rox 11 , miałem 10 i 6 , 11-ka wydaje się znacznie lepsza jakościowo, teoretycznie rozbieralna (są śrubki) a w kwestii funkcjonalności mi w zupełności wystarcza.

To co mi się podoba, to bateria, która przy jeździe w tym tygodniu po ok. 8h, z czego połowa na podświetleniu ma ok. 40%, pamięć nieporównywalnie większa niż w 10 i bardzo dużo opcji konfiguracji wartości do wyświetlenia.

W 10-ce łuszczyła się obudowa, ten plastik nad wyświetlaczem ale dało się jeździć, finalnie wpadła pod koło, zrobiła się plamka a teraz już prawie nic nie widać.

W 6.0 minus za niekodowane czujniki, bez sensu w peletonie, łapał cudze czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...