Skocz do zawartości

[stojak] Stół Serwisowy KOVYS


ACTIVIA

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam stół serwisowy firmy KOVYS. Stół używany przez dwa lata lecz jest zadbany i w BDB stanie. Regulowane stopki. Koszt 300zł chodź w detalu kosztuje 899zł. Sprzedaje go ze względu rozbudowy warsztatu i nie mam już miejsca na ten stojak

 

Poniżej fotka poglądowa. Gdyby ktoś był zainteresowany to mogę zrobić fotki w stanie rzeczywistym

f92.jpg?0.30254545419203716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jesteś pewny że warto?

Do domowych zastosowań w pełni wystarczy stabilny stojak do wieszania roweru. Nawet te najtańsze w stylu tych z Lidla dają radę. Złożyłem już dobre kilka razy całe rowery i robiłem wielokrotnie serwis.

Taki stojak jak ze zdjęcia ma tą wadę, że po założeniu kół i tak musisz się ratować czymś innym. Hamulców i napędu nie wyregulujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Taki stojak jak ze zdjęcia ma tą wadę, że po założeniu kół i tak musisz się ratować czymś innym. Hamulców i napędu nie wyregulujesz.

Zakładam cały rower montując za ośkę przedniego koła a tylne mam wolne, do regulacji tylnego hamulca i napędu jak znalazł. Przednie koło jest uniesione i reguluje przednio hebel, a nawet jak by było to utrudnione to wystarczy, że odwrócę rower.

Główną zaletą tego stojaka/stołu jest jego stabilność przy ciężkich rowerach np: holendrach.  Czego brakuje mi przy stojakach typu statyw.    

 

chyba, że chodziło o zdjęcie kół? wtedy rzeczywiście rower sie nie utrzyma, ale wystarczy wsadzić ośkę z piasty do widelca i to wkrecić w mocowanie do stojaka.

Edytowane przez adas651
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja chyba nie ogarnąłem jak działa ten stojak. Sądziłem że jest tak, że jak podeprzesz pod mufą, to tylne koło nie może być na miejscu, a przednie i tak musi być zdemontowane. Szukałem na stronie producenta, ale nie widziałem fotek z zamocowanym rowerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • Mod Team

Temat został usunięty.Prawdopodobna przyczyna usunięcia: - Przedmiot/y, których dotyczył temat został/y sprzedane/kupione - Autor tematu poprosił o zamknięcie tematuJeżeli masz jakieś wątpliwości dotyczące usunięcia tematu, skontaktuj się z moderatorem, którego nick widnieje przy tym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...