Skocz do zawartości

[Aliexpress] Sprawdzone zakupy


Rekomendowane odpowiedzi

Zeby się nie rozpisywać, brać minimum 1, a najlepiej 2 rozmiary większe niż w tabelce. I będzie ok. ( można miksować rozmiary - koszulka np. xxl, a spodenki 3xl itp. ) gdy ktoś ma nieproporcjonalnie większe/grubsze nogi od korpusu czy na odwrót.

/edit

Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda komplet 5xl na mnie ( rewii mody na ogólnym urządzać nie chcę :D ) to zapraszam na priv po linka

Edytowane przez SoloTM
  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy polecicie jakiś zestaw zimowy (ciepłe spodnie z dobrą pieluchą + bluza)? Mam taki https://pl.aliexpress.com/item/32789281521.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fRyc8e2 i w sumie jestem z niego zadowolony, ale przydał by się drugi i chciał bym wypróbować jakiegoś innego producenta. Mam też spodenki krótkie PHMAX i w nich pielucha (zielona) jest lepsza niż w w tych X-tiger, ale wolał bym coś poleconego.

Również prosiłbym o polecenie dobrej koszulki na lat.

Pozdrawiam,

Szymon

Edytowane przez Szym3kSzym3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
7 minut temu, Janu_sz napisał:

Dzięki za pomoc, ale to co podałeś w linku nie nadaje się- te paseczki znam. Niestety są za krótkie i za wąskie. Te do trzymania dętki są zawsze grubsze, dłuższe i porządniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz tam nylonowy o dł. 100 cm: https://www.aliexpress.com/item/33038179255.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.27323f87Vl3v6K&algo_pvid=51c8ffd3-5123-4417-9c02-529f156df93b&algo_expid=51c8ffd3-5123-4417-9c02-529f156df93b-2&btsid=01134c9b-2cce-4c9c-b2a0-0eb75d46df00&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_8,searchweb201603_53

Teraz, shotgun napisał:

Przeciez to u nas też jest za grosze

Dokładnie to miałem pisać, ale kolega chce z chin oczywiście ;) a niestety/stety nie wszystko opłaca się tam kupować, wiele produktów jest u nas taniej.

Edytowane przez Janu_sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce przetestować jakieś krótkie spodenki z wkładką na szose z Ali... Głównie dla sprawdzenia jakości wkładki przy dłuższych dystansach w porównaniu do ciuchów z Martoma, Rogelli, BCM. W co celować? X-Tiger? Spexcel?

Edytowane przez Damios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy którykolwiek z Was zastanawiał się nad faktem, że chiński szajs sprowadzany nieoficjalnie to może być rakotwórcze badziewie z formaldehydem i ftalanami? Że wiele razy się słyszy, że OFICJALNIE sprowadzane zabawki, ubrania zawierają zabronione, rakotwórcze składniki i są rekwirowane, niszczone? Zastanawialiście się kiedyś nad tym jaki jest odsetek będących właśnie rakotwórczymi - a sprowadzanych w indywidualnie - jednostkowo? Mocowanie na latarkę, uchwyt na telefon, koszyk na bidon - to wszystko nie ma kontaktu z ciałem, ze skórą.

 

Nie macie ani troszkę stracha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, cervandes napisał:

Nie macie ani troszkę stracha?

Oj Panie, ty wogóle używasz czegokolwiek, czy jesz prosto z ziemi ( też nie wiadomo z jaką ilością pestycydów, ołowiu  i innych cudów ), chodzisz nago itp. itd. 

P.S. Firmy XTiger, Rock i inne "znane" na ali mają certyfikaty bo eksportują oficjalnie do EU albo to co na ali mają pod swoim brandem mają w USA sprzedawane pod ichniejszą marką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że kupując nawet w renomowanych sieciach EU można nieźle wtopić. Znam przypadek w rodzinie gdzie zakupione w UK w dużej sieci sklepów sportowych, markowe skarpety termo do biegania spowodowały ostrą reakcję organizmu a w efekcie nie gojące się, swędzące rany i 2 miesiące leczenia sterydami. No i co z tego, że łaskawie oddali te 30EUR za produkt jak leczenie było kilka x droższe...

Poza tym najbardziej rakotwórcze jest żarcie, które powszechnie wciągamy bo innego nie ma (przy czym można kupować niby produkty bio ale tylko dla poprawienia samopoczucia bo jest to takie samo g.). Kupując surowe mięsko jest ono już nafaszerowane antybiotykami i lekami przeciwnowotworowymi (szczególnie wołowina bo na padniętej krowie mięsnej straty największe). Do tego konserwanty, smażenie, tłuszcze trans itp. Lekarz zawsze mi powtarza, że na coś trzeba umrzeć i w moim pokoleniu ma to być 50/50 choroby układu krążenia vs. nowotwory.

Z chin prawdopodobieństwo jest niby większe, ale biorąc pod uwagę np. ile razy w ciągu miesiąca lidl robi akcje przywoławcze żeby zwrócić sałatę kupioną 2 tygodnie wcześniej bo zawierała za dużo pestycydów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
8 godzin temu, Damios napisał:

Chce przetestować jakieś krótkie spodenki z wkładką na szose z Ali... Głównie dla sprawdzenia jakości wkładki przy dłuższych dystansach w porównaniu do ciuchów z Martoma, Rogelli, BCM. W co celować? X-Tiger? Spexcel?

Jakiś czas temu też szukałem czegoś na sprawdzenie, co wydawałoby się w miarę dobrej jakości i kupiłem 2 pary spodenek Rion:

https://a.aliexpress.com/5QwBbX41H

https://a.aliexpress.com/fnbmHhhVt

Oprócz nich używam kilku kompletów z martombike i szczerze powiedziawszy te pierwsze spodenki są lepsze od martoma. Te drugie z szarą wkładką powiedziałbym że są na podobnym poziomie jeśli chodzi o wkładkę (chociaż niby tam piszą, że ona jest dedykowana na dystanse ultra 7h+), chociaż porównując całokształt to w obu przypadkach chińczyki wypadają nieco lepiej. Pomijając wkładki to szelki są też lepiej wykonane, szczególnie te pierwsze spodenki mają lepszą oddychalność na plecach co łatwo zauważyć na trenażerze :) Poza tym w przeciwieństwie do innych chińskich spodenek rozmiar zgadza się z europejskimi (martom M i te też M pasują na mnie akurat).

Kupiłem też 2 koszulki do tych spodenek i też jestem bardzo zadowolony, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...