Skocz do zawartości

[TEST] Test na cyklozę :-)


Rekomendowane odpowiedzi

287 - ale jak wiele osób pisze ten sezon bedzie lepszy. Z tym że raczej zawsze patrze na bikerke i to bez wzgledu na to czy jade za nią :D czy mijam ja z przeciwka ;) . Papieru to niewoze ze soba, ale zawsze mam chusteczki wiec na jedno wychodzi. Jak ktoś wożi rolke z papierem to mam rade niech zaloży ja na sztyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

162

nasze forum i test poprawiły moją psychę, myślałem że jestem zboczeńcem rowerowym, ale widze że jestem niemowlakiem w rodzinie Adamsów. ślubuję mojej rodzinie cyklistów godnie sie rozwijać i pielęgnować cykloze w sobie póki ramy mojej rdza nie zeżre. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BikerFG
Bardzo fajny test mój wynik 191 pkt cykloza łagodna na stałym poziomie od kilku lat cos czyje ze w tym roku wzrośnie ;)

wszystko przed Toba :D

 

BTW jest mi miło dołaczyc do waszego forum witam wszystkich bikerów :grin:

 

Witam nowego forumowicza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za przywitanie moze to nie na temat ale w drodze kontunuacji dodam, że forum jest naprawdę świetne przede wszystkim pojawia sie wiele postów anie jak na innych gdzie trzeba czekac 2a nawet wiecej dni na odpowiedz tak trzymac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...