Skocz do zawartości

[Wycena] Jedyny taki na świecie ? MTB Velotek cht


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Jest to mój pierwszy temat na tym forum i jednocześnie post :)

 

Otóż sprawa wygląda tak, że stoję przed wyborem kupna roweru.

 

Sprawa nie jest prosta, ponieważ rower który mnie zainteresował jest niespotykany.

Przeszukałem internet wzdłuż i wszerz... i nie udało trafić mi się na rower który chociaż troche byłby do niego podobny.

Model CHT firmy Velotek nie istnieje ! Wogóle jakikolwiek rower VELOTEK , jeszcze do tego MTB graniczy z cudem.

 

Nie zastanawiałbym się nad nim wogóle, gdyby nie fakt że jego osprzęt jest interesujący.

 

Podsyłam link do ogłoszenia, gdzie będziecie mogli zobaczyć wszystko dokładniej :)

 

 

https://www.olx.pl/oferta/rower-mtb-cht-velotec-deore-xt-full-CID767-IDj5jwB.html

 

Proszę znawców tematu na wycene tego sprzętu, oraz jakąś radę ;)

Co to jest za firma ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi :)

Spotkałem się osobiście , popatrzyłem na ten rower :)

Wygląda dosyć dobrze. 

 

Sprzedawca (osoba prywatna) twierdzi że jest to włoska marka , i oraz uważa że jest to klasa wyżej niż Cube.

Oczywiście są to jego słowa które cytuje :)

 

Gdybyście mieli wycenić, to jaką kwotę można by zapłacić za ten rower ?

 

Oraz jak wystrzec się kupna kradzionego roweru ?  Sprawdziłem numer ramy we wszystkich (?) dostępnych w internecie bazach roweró skradzionych i nigdzie on nie widnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, bo pytam o ten rower bo mam konkretną możliwość wymiany mój smartfon za ten rower.

 

Tak jakby wyszło że zapłacę za niego 1500 zł

 

Czy 1500 złotych to dobra cena za ten rower ? Okazyjnie , normalnie czy drogo ? :)

 

Prosiłbym  w miarę szybką odpowiedź ,każdego kto ma jakieś zdanie na ten temat, gdyż oferta jest ograniczona czasowo hehe :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHT bo ja nawet kilka lat temu na jakichś targach widziałem, ale nie mam pojęcia, co to było i gdzie. Swoją drogą bardzo lubię takie teksty typu "rower renomowanej marki" a w całych internetach nie ma wzmianki o marce... Duży rower przede wszystkim. Na sporego chłopa. No i staroć. Cena zależy przede wszystkim od stanu, bo to kwestia, co będzie do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ciężko mi ocenić , ponieważ nie jechałem nim. Gdy byłem go obejrzeć była ulewa niestety.

 

Zawieszenie sztywnie pracowało, napęd nie zużyty. Łożyska główki ramy ok.

 

Mam 181 cm wzrostu.

 

A tak teorytycznie, ogólnie bym sprawdził przed  zakupem oczywiście, lecz czysto teorytycznie, zakładając że wszystko w rowerze jest okej i nie jest zużyty , to jaki przedział cenowy byłby odpowiedni dla tego roweru ?

 

Pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...