Skocz do zawartości

Strona korzysta z plików cookie. Zobacz jak.   Rozumiem i akceptuję pliki cookies
Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

[gravel] Author Ronin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 kuba79

kuba79

Pro

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Imię:Kuba
Garaż Rower

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:01

Osz k.... przeraziły mnie te zdjęcia. Aż obejrzę dziś dokładnie na ile się da ramę i sprawdzę, czy w tegorocznym modelu nie jest podobnie. Ciemniejszy lakier zapewne utrudni dostrzeżenie ognisk rdzy. Mam nadzieję, że nie jest to rozwiązanie-tuszowanie problemu ze strony producenta...

• 0

Reklama

Reklama

#42 antykosmos

antykosmos

Świeżak

• Nowy użytkownik
  • 4 postów
  • Imię:Bartek

Napisano 28 kwiecień 2017 - 15:51

W tego rocznym modelu prawdopodobnie  będzie tak samo bo na rowerze do którego się przymierzałem widziałem podobną pajęczynkę pod lakierem. 

Użytkownik antykosmos edytował ten post 28 kwiecień 2017 - 15:52

• 0

#43 kuba79

kuba79

Pro

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • 102 postów
  • Imię:Kuba
Garaż Rower

Napisano 28 kwiecień 2017 - 16:21

Teraz znów pytanie do zorientowanych: czy to jest tylko rdza powierzchniowa, nie zagrażająca wytrzymałości ramy, czy tez bezczelnie wp....ala ramę i trzeba reklamować?

• 0

Reklama

Reklama

#44 weland

weland

Pro

• Użytkownik
  • 166 postów
  • Imię:mk

Napisano 09 maj 2017 - 22:51

to i ja się pochwalę :) zakupiłem ronina :)

jest po prostu genialny, to jest właśnie taki rower jakiego poszukiwałem. Na razie przejechałem ~200km ale jestem mega zadowolony. Będzie to w moim przypadku rower "na ładną pogodę" (do jazdy w brzydką/deszczową mam drugi). Zobaczymy jak się będzie sprawować tegoroczna rama w suchych warunkach....

Mam nadzieję, że jednak przygody z rudą były incydentem i author bardziej się postarał w tym roku.

• 0