Skocz do zawartości
polniacki

[Gdańsk] Kellys Clea 40 i Kellys Cliff 30

Rekomendowane odpowiedzi

polniacki

Dzień dobry,

proszę o pomoc w odnalezieniu rowerów. W okolicy 16.03.2017 w Gdańsku na Żabiance skradziono mi z piwnicy dwa rowery Kellys Cliff 30 i Kellys Clea 40. Cliff był koloru czarno-pomarańczowego, na kołach 28", rama 21", cienkie opony, miał srebrny uchwyt na bidon i czarną pompkę Krossa zamocowaną pod bidonem. Na górnej rurze ramy miał głębokie rysy, aż do metalu. Clea była zielona z białymi i niebieskimi wstawkami, na kołach 28", rama 19", cienkie opony. Miała zamontowaną czarną stopkę Krossa, mały czarny dzwonek na kierownicy, oraz uchwyty do oświetlenia na kierownicy i sztycy siodełka. Rowery miały pół roku więc są w bardzo dobrym stanie.

Numery ramy:

Clea 40 - KL22704230

Cliff 30 - KL24205640

Numer telefonu 667 647 524

Dla znalazcy czeka nagroda.

i-kellys-cliff-30-2015.jpgi-kellys-clea-40-zielony-2014.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Sramano
      Przez Sramano
      Witajcie. Z racji tego że chciałem kupić Rometa Mustanga 2 (2018) ale pojawią się niby początkiem kwietnia to teraz mam na oku Kellysa. I teraz czekam na opinie o rowerze bo słyszałem że ten kąt podsiodłówki sprawia problemy. Ale czy to ma duże znaczenie? Rower ogólnie jest spoko tylko czy ten kąt nie zepsuje wszystkiego...tym bardziej że będe startował w zawodach. Aha i jeszcze jaka waga tego Kellysa? 
    • Sramano
      Przez Sramano
      Czekam na opinie o ramach Rometa. Konkretniej z serii Mustang...raz czytam że są słabe i badziewne a raz że warto kupić bo to pożądna firma...także czekam na wasze opinie. Mi natomiast wydaje sie że to dobra firma...mam zamiar kupić Romet Mustang 2 2018
    • Sramano
      Przez Sramano
      Witajcie. Planuje zakup roweru i tutaj mam pytanie który wybrać. Romet Mustang 2 (29er,2018) czy Kellys gate 30 (2018). Będe jezdził na zawody i na treningi. Obydwa osprzętowo fajnie wyglądają. Ten Kellys niestety nie ma Rock Shox'a i w dodatku ma słabsze hamulce... Romet ma Recon I hamulce Deore 6000...oceńcie i doradzcie... 
    • MD11
      Przez MD11
      https://www.kellysbike.com/pl/gravel-c603/

Soot, czyli sadza.

- sztywne osie przód/tył
      - 3 mocowania na bidon
      - TRP Spyre
      - piasty Novatec

Soot 50
      - shimano 105
      4.800 PLN

Soot 30
      - shimano claris
      3.800 PLN

Całkiem ciekawe rowery. Drażni trochę przewód tylnego hamulca puszczony na zewnątrz ramy, ale poza tym chyba nie ma się za bardzo do czego przyczepić. Nigdy nie wiem, czy te otwory na dole to na bagażnik, czy tylko do montażu błotników. Przednia przerzutka jest chyba direct mount. Obręcze 17 mm i Rapid Roby szału nie robią, ale to zrozumiałe. Są przynajmniej piasty na maszynach.

Soot 50 można porównać do GT Grade 105, który cennikowo kosztuje 5.700 PLN, a nie ma sztywnych osi (ma z kolei hamulce TRP HY/RD).
      Merida Cyclocross 400, która nie ma sztywnej osi z tyłu, ma sztycę na 1 śrubę i nie jest gravelem została w tym roku wyceniona na 5.200 PLN. Z Silexem to już w ogóle pojechali.
      Krótko mówiąc, ceny katalogowe Kellysa są dobre.

Ten Claris w tańszym modelu to chyba nowość. Moim zdaniem przeskoki pomiędzy przełożeniami przy 8rz są za duże, więc raczej warto dopłacić do wersji na 105, ale fajnie, że się nie cackali i wsadzili sztywne osie w obydwu modelach.

Przy okazji zwróćcie uwagę na pewną kwestię (tylne widełki / kąt podsiodłowy / kąt główki / górna rura / rozstaw kół):
      Kellys Soot | 430 / 73 / 71.5 / 568 / 1033.5
      GT Grade | 430 / 73 / 71.5 / 565 / 1031
      Giant TCX | 430 / 73 / 72 / 560 / 1030

Giant ma większy kąt główki (co prawda tylko o 0.5 stopnia, ale jednak), a mimo to rozstaw kół ma taki sam albo proporcjonalnie większy niż pozostałe rowery (np. Kellys ma górną rurę o 8 mm dłuższą od Gianta, ale jego rozstaw kół jest większy tylko o 3.5 mm). Myślę, że Giant ma po prostu bardziej wygięty do przodu widelec i wcale nie byłby bardziej "nerwowy", a wniosek z tego taki, że sam kąt główki niewiele mówi i rozstaw kół jest bardzo istotny.
    • Zyziu
      Przez Zyziu
      Witam

Witam.

Mam do sprzedania w b.dobrym stanie sakwę rowerową Kellys Trail o pojemności 45 litrów na rower.

Sakwa posiada odczepianą górę, oddzielnie do transportu z opaską na ramię.

Cena 75zł do negocjacji

Zainteresowanych proszę o wiadomość prywatną

Okolice Chorzowa i Katowic(Śląsk)

Pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: Polityka prywatności, Regulamin.