Skocz do zawartości

[rower]Warto zakupić ten rower?


Gontar3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakup swojego pierwszego 29era. Jako , że jestem wysoki i nie każda geometria mi pasuje wybór ograniczam Do Radona, Krossa, Meridy, Canyona.   Cube odpada :)

 

Chciałem kupić Canyona 3.9 lub 4.9  tak za około 3000zł . jednak dzisiaj zauważyłem w  outlecie 7.9 2013 za 3500 z 5600? Kategoria 4 czyli napęd juz trochę zużyty rozmiar akurat moj XL.
Orientujecie sie czy bardzo skatowane sa rowery z 4kategori?

 

Edytowane przez Gontar3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to ten https://www.canyon.com/pl/factory-outlet/#category=mtb-bikes&id=14804 , model co prawda 2013 (poza standardowymi rzeczami ma kilka świetnych elementów: stery Cane Creek 40 , kokpit Crank Brothers) ale myśl , że warto - wszak dostajesz taką samą gwarancję jak na funkiel nówkę (a jak coś ci nie przypasuje zawsze możesz odesłać)

 

P.S.

Popraw temat na [...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo, Geometria z tego co widze taka sama jak w modelach 2015 ( bardzo zbliżona )

 

Ogólnie to już prawie miałem kupić Al 3.9 za około 2500zł z outletu,  będe jezdził  asfalt 50 drogi utwardzone 20  lasy 30. Ale chyba warto dołożyć ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje na 80% wezme ten rower. A myślicie, że w ciągu 3 lat ten rower mógł np  ulec czasowej eksploatacji ? W sensie, że rower pewnie nie był zbytnio dużo używany więc większość czasu stał a 3 lata to dużo czasu.

Na tym zdjęciu  https://static.canyon.com/img/cache/c6/5/0ade4e5e062b1a0d89c4292fa16ac.jpg  widać np przyrdzewiały łańcuch.

Edytowane przez Gontar3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A myślicie, że w ciągu 3 lat ten rower mógł np ulec czasowej eksploatacji ? W sensie, że rower pewnie nie był zbytnio dużo używany więc większość czasu stał a 3 lata to dużo czasu. Na tym zdjęciu https://static.canyo...c4292fa16ac.jpg widać np przyrdzewiały łańcuch.

 

A czytałeś co napisali na stronie Canyona:

 

"Rowery są po pełnym przeglądzie, serwisie i regulacji a wybrane zużyte cześci są wymienione."

 

Do tego masz pełną gwarancję, więc jak coś padnie w okresie gwarancyjnym, to ci to wymienią. A zardzewiałym łańcuchem się nie martw, pewnie tylko na zdjęciu taki jest (chociaż ja nic nie widzę). Zadzwoń lub napisz do Canyon Polska i zapytaj o to samo o co pytasz tutaj, to się wszystkiego dowiesz. Na tym forum nie widziałem żadnego pracownika Canyona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważam na zdjęciu zardzewiałego łańcucha. Rower to nie auto i 3 lata nie używania nie robi mu krzywdy, ale musisz mieć świadomość, że np. amortyzator powinno się serwisować co jakiś czas zgodnie z zaleceniem producenta, t.j. przegląd, wymiana oleju i ewentualnie uszczelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety popełniłem ogromny błąd, zastanawiałem się czy zamówić do domu czy lepiej na adres pracy. Akurat zadzwonił znajomy i wyszedłem z nim na kilka godzin wróciłem po 12 w nocy i roweru już nie było w outlecie :(

A tyle czasu szukałem podobnego modelu w rozmiarze XL w atrakcyjnej cenie Ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...