Skocz do zawartości

[Planet X/On-One/Inne w UK] Wspólne Zagraniczne Zakupy Cykliczne


kazafaza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witajcie

Jest teraz pewna promocja na Planecie mam pytanie czy byliby chętni na jakieś zamówienie ? 

Potrzebuje trochę rzeczy nie chcę tutaj nadużywać pomocnej ręki kolegów z wyspy, chyba że chcieliby pomóc... :)

Pozdrawiam i czekam gdyż nie ukrywam trochę mi zależy by nie przegapić cen pewnych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co czekać - zbierajmy zamówienia. 

Ja mogę robić za pośrednika i przyjąć pudło w Polsce. 

Myślę że system jak poprzednio - zbiórka na zakupy, najlepiej na Paypalu po jakimś średnim kursie, potem na wysyłkę i na ewentualne wyrównanie. 

Z ciekawości dodałem do koszyka kilka opon, kilka siodełek i kilka par ubrań i wyszło za wysyłkę do PL poniżej stówki. 

Także byłbym wdzięczny za szybką decyzję i ewentualne zamówienia na PW. Proszę pamiętać że oferta na PlanetX zmienia się szybko, stany magazynowe również. 

W dniu 15.01.2018 o 08:26, rafalek940 napisał:

i poprostu parcytypować w kosztach bardziej niż inni (2 czy też 2.5 krotność) 

Zobaczymy jak wzrośnie koszt przesyłki i czy ewentualnie nie rozbić tego na 2 zamówienia. 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - zamówienie nawet sporej ilości, ale klamotów, jak pisałem wyżej, to kilkanaście funtów za pudło.

Po dodaniu choćby jednego zestawu rama + koła cena skacze o 60 funtów. Więc mnie osobiście średnio się widzi partycypowanie w takiej wysyłce, chyba że pokryjesz kilkunastokrotność tego co pozostali. 

Niestety ale w przypadku braku pośrednika koszty przesyłki w przypadku rowerów/zestawu z kołami stają się trochę złodziejskie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie haseł trochę złodziejskie jest trochę moim zdaniem nie na miejscu. 

Po pierwsze nie wiem co chcą inni zamawiać (gdyż sam zainicjowałem tą akcje) bo jeśli ktoś chce zamówić chodźby koła to wysyłka to 30/40 funtów i wtedy nawet dwe dwójke ze mną jest takiej osobie na rękę.. 

Po drugie zgadzam się jeśli nie ma pośrednika koszty są duże. 

Jeśli moje zamówienie jest problemem kosztowym a jest jeśli wszyscy inni chcą małe drobne rzeczy to oczywiście jest to zrozumiałe. I oczywiście wtedy sam zamówie to na swoją rękę lub też nie. 

Ale trochę szanujemy się i używajmy dobrego doboru słów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie chodziło o wspólne zamowienie tylko że cena wysyłki gabarytôw jest duża drakońska  gigantyczna złodziejska :) to nie wycieczka osobista, tak to przeczytałem z boku :D

Planet x dzieki działaniom naszych  filantropijnie pakujących kolegów w GB powinien już dawno otworzyć się szerzej na nasz rynek :) w tym pocztowo.  Widać bowiem że chcemy ich towarów...

ChRc daje już wysylkę free powyżej 1OO e ale pewnie z wyłaczeniem dużych gabarytów, jednak to już jest coś

Ale kurier po taniośći z rowerem też kosztuje dość sporo z GB, za wysyłanie tam i z powrotem  na Ssec też kilka stowek chyba w okolicy 36 f w jedną stronę ale nie pamiętam. A to oddolna polska firma a nie spedycja korporacyjna.

inna sprawa że czasami Polska jest droga, np paczki z  niektórych niemieckich sklepów  czasem do Czech 6e a do nas 10 czy nawet jeszcze więcej...(chyba bike 24 ma wysokie nadawcze ceny)  teraz za kierownicę ryczeja ktora idzie z Niemiec DhL placę około 10 E czyli 2-3 razy drożej niż przy wysyłce  na terenie Polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych wycieczek osobistych nie robię, jak słusznie @itr zauważył.

Chodzi mi o to że jeśli cały rower wysyłają za 44 funty to ciężko nie nazwać tak wysłania niekompletnego za prawie 2x tyle. 

Zamówienie tego zestawu na adres kogokolwiek z UK kto bez przepakowania puści dalej do Polski wyjdzie taniej... 

 

Edytowane przez MikeSkywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...