Skocz do zawartości

Nowa kierownica


Mioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym forumowiczem

 

Historia jest taka 2 lata temu kupiłem swoją pierwszą szose nieśmiadomie wziąłem pierwszą lepszą,wybór padł na Triban'a 500 firby B'Twin z Decathlonu.Rower spisywał sie idealnie aż do teraz lecz bo kilku drobnych wypadkach i ogólnym niedbaniu  rower nie wygląda za dobrze i przyszedł czas na renowacje całkowitą.Zacząłem od malowania ramy z poradnikami dałem rade i wygląda jak fabryka.Temat dotyczy kiery bo tamtą starą zostawię sobie w razie czego a chciałem kupic nową tylko dużo naczytałęm sie o podróbkach i wole sam nie kupować bez porad.Nie wiem dlaczego ale zależy mi aerodynamicznym kształcie ale dobra na początku myślałem o kierownicy Time niby Carbon ale podejrzewam że nie jest pozniej znalazłęm jeszcze PRO PLT Compact ERGO.Jeśli chodzi o kwote to maks 200zł i żeby na kierownicy było miejsce obok mostka na lemondke.Prosze o wyrozumiałość dopiero zacząłem interesowac sie kolarstwem chociaż będzie to tylko dodatkowa forma rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...