Skocz do zawartości

[kierownica, mostek, sztyca] Zestaw FSA K-FORCE CARBON warto?


johnnyno

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Przykład specializeda pokazuje jasno i dobrze, że o wiele bardziej opłaca się załatwić polubownie jedną sprawę, niz w mass mediach narobić sobie smrodu na kilku kontynentach. Z resztą często się to tak właśnie odbywa. Osobiście tak załatwiałem sprawę z krossem, z shimano, ktoś ostatnio polubownie załatwiał pogwarancyjnie temat magury (chyba jest nawet gdzieś temat) itd. Sam zawodowo wiem, że duże marki mają wiele więcej do stracenia pod kątem PR niż jednostkowych kosztów dla klienta detalicznego, który jest kroplą w morzu.

 

Zgadza się, tylko mi chodzi o co innego.

Jak połamię kierę to pół biedy, pewnie bez problemu załatwię to polubownie.

Problem będzie jak sam się poważnie połamię, bo wtedy różnicy mi nie robi czy dostanę nowa kierę czy nawet jakąś pieniężną rekompensatkę, żeby uciszyć sprawę :)

 

 

 

 

Natomiast co to minimalizacji ryzyka zgadzam się. W kwestii schodzenia towaru z tej samej taśmy- jak mi ktoś kiedyś pokaże, że tak faktycznie jest i jawnie to udokumentuje, to uwierzę. Bo takie gadanie gdybanie do niczego dobrego nie prowadzi, na zasadzie, ktoś mówił, że ktoś słyszał, że ktoś widział, że z tej samej fabryki... 

 

No właśnie tylko tego nie jesteśmy w stanie zweryfikować :)

 

 

BTW

A jeśli chodzi o rekompensaty od chińczyków, to ostatnio kuzyn zamówił smartwatcha na aliexpress... 3 tyg nic nie doszło...

Napisał maila ze zj..ką i przysłali mu drugiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W takim razie jak kupować? Na co zwracać uwagę? Bo nawet konkretny egzemplarz może być trefny...

 Mimo zrozumienia dla całokształtu problemu nie rozumiem Twojego pytania.

Czy jest ktokolwiek na świecie produkujący cokolwiek, kto zagwarantuje Ci 100 procent pewności użytkowania?

Trefny może być Mercedes S, Boening 767 czy prom kosmiczny. Ten drugi i trzeci przechodził czy przechodzi tysiące testów szczegółowych i ogólnych, potrójne i poczwórne systemy kontroli. Lata testów. I co? I bywa jak bywa.

Jak kupować?

- kupować tylko produkty z długim stażem na rynku, używane, testowane i oceniane pozytywnie przez wielu użytkowników, którzy dzielą się doświadczeniami przez internet.

- kupować w oficjalnych źródłach u sprawdzonych sprzedawców, którzy mają autoryzację, wieloletnie doświadczenie i pokazują że zależy im na zadowoleniu klienta.

A jak Cię nie stać na oryginał bo jest drogi to kup produkt na mniejszym albo żadnym wypasie, za to bezpieczny i tańszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...