Skocz do zawartości

[Zlot] 8 Oficjalny Zlot FR.org - Masyw Śnieżnika


kyloziom

Rekomendowane odpowiedzi

 

Chyba w przyszłym roku poproszę o detronizację z tej zaszczytnej funkcji.

Ja już i tak podziwiam za cierpliwość i determinację. Chylę czoła...

Co do ośrodka, tak jak przedmówcy mówili, najważniejsze żebyśmy się spotkali na zlocie, możliwie w jednym miejscu. Wielkiej wygody nie wymagam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będą państwo zadowoleni :) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Nocleg na wysokości prawie 900m zadowoli chyba każdego miłośnika gór i pięknych widoków. Możliwość wykupienia żarcia i kilka dwójek dla zakochanych par, będzie dobrze. Że ja tego wcześniej nie zauważyłem. Pewnie dlatego, że z tamtej strony rzadko atakowałem i mniej znam te rejony.

Ze złych wiadomości jeszcze to mój przyjazd stoi pod znakiem zapytania niemniej bez obaw. Wszystko doprowadzę do końca, nawet jakby miało mnie nie być. Łącznie z propozycją tras i wyznaczeniem zaufanej osoby co by przejęła budżet ogniskowo piwny. Pan z ośrodka bardzo miły. Powiedział, że szczęki nam opadną tak tam ładnie.

 

http://jodlow.hg.pl/index_pl.html

 

 

Edyt: Jak ktoś chętny na koszulkę to zapraszam: http://www.forumrowerowe.org/topic/199253-koszulki-zlotowe-8-zlot-frorg/?p=1816446

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szukam 1(maksymalnie 2 osó B) do wspólnego wyjazdu na zlot. Zawsze to w ekipie raźniej jechać. Świętokrzyskie lub Małopolskie(okolice Krakowa). Wymagania to : zrzuta na paliwo + własny bagażnik rowerowy. Auto to corsa d więc wygodniej jechać w 2 osoby. Mogę też na doczepkę się dołączyć do kogoś, na podobnych warunkach. Wyjazd 24 bardzo wcześnie rano (ok 4), powrót na noc  26. Chętnych proszę na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Powiem tak - zależy mi jak cholera, dziś wstępnie rozmawiałem w pracy na temat wolnego, więc przed przyjazdem może mnie powstrzymać wyłącznie niedowład kończyn dolnych ;-) Muszę jeszcze tylko zweryfikować kumpla, który miałby ewentualnie jechać ze mną i najdalej do końca tygodnia wpłaciłbym kasę. A z właścicielem ośrodka zostałaby do uzgodnienia kwestia przyjazdu już w czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisani ostatni zawodnicy.

Zachęcam do wykupienia sobie chociażby śniadań. Tam jest czarna dziura i trzeba będzie skądś taszczyć to żarcie.

Piszcie kto jest chętny na wyżywienie. Dopiszę do listy i się rozliczycie już na miejscu.

Zgodnie z tym co Wooyek pisze zawsze trzeba mieć papierową mapę w górach. Zachęcam Was do zakupu http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=masyw+%C5%9Bnie%C5%BCnika&bmatch=s0-uni-1-4-0510

 

Lista jest już zamknięta. Proszę nie wpłacać już kasy. Ewentualni chętni niech się kontaktują z ośrodkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obiadokolacji to pewnie można dogadać się co do godziny ale chyba lepiej nie. Bo trzeba będzie się spieszyć i być na konkretną godzinę, to bez sensu:)

Pan z ośrodka mówił, że najlepiej się deklarować co najmniej tydzień przed. Musi produkty zakupić. Jak  kto na miejscu się zadeklaruje to może się nie załapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...