kulka1 Napisano 18 Września 2015 Napisano 18 Września 2015 Witam, Jakie jest najlepsze zapięcie do roweru Kross level R2 2014? Dodam, ze mieszkam w mieście i chciał bym się uchronić od kradzieży. Na razie wybrałem Kryptonite Evolution series 4 STD + linka kryptonite kryptoflex 10mm/120cm. Czy sądzicie, ze taki zestaw to dobre zabespieczenie ?
Mod Team Puklus Napisano 18 Września 2015 Mod Team Napisano 18 Września 2015 Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.