Skocz do zawartości

[1000]Wybór Crossa


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Czesc,

Zastanawiam się nad tymi czterema rowerami: 

http://allegro.pl/rower-28-szybki-cross-line-1100-kands-okazja-i5538848388.html

http://allegro.pl/rower-mblanc-adlerpas-28-cross-v-br-shimano-i5560545566.html

http://allegro.pl/rower-28-spartacus-cross-3-0-shimano-acera-2015-i5558847024.html

http://allegro.pl/mocny-cross-2015-lazaro-integral-v2-men-2-x-acera-i5558622727.html

 

Wiem, że wszystkie są niemal, że identyczne ale może macie jakieś doświadczenie związane właśnie z tymi modelami i możecie mi coś podpowiedzieć. 

Mam również wątpliwości co do wyboru wielkości ramy, mam 170 cm wzrostu, około 77 cm długość nogi. Chyba wezmę ramę 19' ale nie wiem czy nie będzie za duża. Co o tym myślicie?


Zmierzyłem jeszcze raz długość nogi i wyszło trochę więcej, 79 cm. 

Ps. jak się edytuje posty?

Napisano

Witam jestem nowy na forum, zarejstrowalem się bo tez przymierzam się do kupienia roweru i pomyślałem,że forum może  być w tym pomocne.

Też się zastanawiam nad rowerem crossowym jak kolega andrei i dokładnie zastanawiałem się nad podobnymi modelami.

Co nieco poczytałem i mniej więcej taki rower będzie dla mnie odpowiedni. Dlatego kolego andrei jestem podobnych parametrów jak ty (ja mam co prawda 173 cm 81 kg i długość nogi 80/81),więc jeśli to możliwe to napisz swoje odczucia co do tego Lazaro, a przede wszystkim czy ten rozmiar 17 jest dla ciebie dobry?

Będę wdzięczny...

Napisano

Ok, rower dotarł do mnie już dzisiaj (zamawiałem w sobotę). Wszystko w miarę wyregulowane, ze złożeniem nie było problemów. Jestem bardzo zadowolony z tego jak się spisuje ale dopiero zaczynam przygodę z porządnymi rowerami, wcześniej jeździłem na rowerze komunijnym i jakimś makrokeszowym góralu.

Co do rozmiaru. Na mój wzrost rama 17" jest chyba w sam raz, mam ok. 4 cm luzu więc jest bezpiecznie i wygodnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...