Skocz do zawartości

[decathlon] Aktualne promocje rowerowe w Decathlonie


MikeSkywalker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa Rowerek szosowy MACH znowu został obniżony, Lokalnie - Bielsko Biała
https://www.decathlon.pl/rower-szosowy-mach-720-cf-id_8339670.html
 

Ponadto w związku z wielkimi zmianami w marce B'Twin I przebudowami działów rowerowych w lutym, sporo ciuchów zeszło na końce serii. Ogrom końców serii jest tak wielki że nie sposób wszystkiego tu wsadzić a ceny będziemy zbijać zawaodowo i lokalnie na pewno będzie można się targować. Zapraszam do sklepów. 

Chodzi o to że na nowy sezon zjezdza się nowy stock nowych itemków a stare wiszą i zajmują miejsce. Życzę udanych zakupów./

mach.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.02.2018 o 10:32, Nash napisał:

nowy stock nowych itemków

A po polsku nie można tego napisać? :/

Czy mamy się cieszyć że napisałeś "nowy" zamiast "new"? :P

I na czym ma polegać "obniżenie roweru"? Myślę że Decathlon powinien jako swojego przedstawiciela ma forum wybrać osobę poprawniej się posługującą językiem polskim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Panie Gocu
Dziękuję za zwrócenie uwagi.
Postaram się w przyszłości pisać tak aby i Pan mnie zrozumiał, jasno i składnie, nie posługując się korporacyjnym żargonem.
Życzę miłego dnia ;)

Ps.
Wszystkie posty na forum napisałem w czasie wolnym i nie zostałem wybrany na przedstawiciela, robię to nie dla siebie ale dla ludzi którzy chcą dorwać dobrą okazję i być może zacząć przygodę z kolarstwem tanim kosztem.
Pozdrawiam i niedługo wrzucę trochę obniżek CEN ciuchów zimowych. :)
Edit.
Przepraszam: Kolekcji zimowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziubek komentarz pod tą kurtką rozwala :D. 7 marca pan wystawia ocenę 2/5 bo kupił DAMSKĄ odzież i mu we wszystkich przymierzanych rozmiarach rękawy były za wąskie, więc produkt jest BE!

 

A jak już na fali promo dla pań to:

https://www.decathlon.pl/kurtka-na-rower-500-id_8500678.html

ze 139,99 na 99,99 przy czym sam dzisiaj kupiłem taką swojej lepszej połowie w sklepie stacjonarnym i zostawiłem tylko 49,99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

IMO świetne opony, od dwóch bodaj lat tylko na nich w terenie jeżdżę, ale IMO bardziej agresywne niż rapid rob. Na asfalcie zdecydowanie bardziej buczą ;) i dojazdówki bardziej mnie na nich dobijają niż np. na RaRa.

Kurrrczaki, jak sobie przypomnę, że na małe koło kupowałem zestaw dwóch za 50ziko, albo za 70 dwie opony+te ichnie superduper dętki z mlekiem to mnie skręca. Średnie też regularnie widuję po 120zł za dwie, a na duże koło 109 za jedną niezależnie od pory dania i sezonu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...