Skocz do zawartości

[oświetlenie]Komplet lampek rowerowych - LIDL


TaHalaMaDach

Rekomendowane odpowiedzi

Droga koleżanko. Lampki POLECAM.

Lampki rowerowe z Lidl-a mam w 2 rowerach. Spisują się znakomicie. Mam w nich założone akumulatorki z Lidl-a. Kiedyś przeglądałem stronę CUBE z akcesoriami i znalazłem tam właśnie te same lampki. Tylko zamiast logo CRIVIT jest logo CUBE. Więc jest to ten sam producent. Cube słynie z trwałości i wysokiej jakości tego co znakuje swoim logo. Te lampki należą do niewielu obecnie produktów z LIDL-a z oferty rowerowej, które z uwagi na jakość warto kupić. Mam nadzieję, że ta informacja będzie pomocna. Ps. Warto też zwrócić uwagą na smar do łańcucha i tradycyjnie już kaski. Stosunek cena-jakość wyżej wymienionych   jest dla konkurencyjnych produktów zabójczy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasku nie używam, smar jeszcze mam, więc na razie nie potrzebuję, ale kupiłam sobie siodełko KLIK, bo cena mnie skusiła ;) Oczywiście, że informacja jest pomocna, bo zamierzam za niedługo wybrać się do Lidla i sobie to oświetlenie zakupić :) Głównie zależy mi na mocnej lampce z tyłu, zobaczymy, jak się sprawdzi :) W razie czego oddam zestaw, jak będzie coś nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie poprzestane na tym siodełku. W najbliższej przyszłości zamierzam zmienić rower, wiec nie będę szalała ;) Tych paru groszy mi nie szkoda :) Ale dzięki za info o lampkach :) Jak będzie wersja black, to biorę na bank (wczoraj widziałam tylko wersję white niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat został usunięty.

 

Prawdopodobna przyczyna usunięcia:

- pkt 2b zasad pisania - brak klamrowego nazewnictwa tematu

- podobny temat już istnieje

- narusza inne postanowienia i zasady regulaminu forum lub/i polityki prywatności.

 

Zasady pisania na forum: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...