mbo Napisano 24 Lutego 2015 Napisano 24 Lutego 2015 Witam, od 3 lat jestem posiadaczem Kross Hexagon X3 ( rama 19, kola 26) i nadszedl czas na wymiane kilku czesci z racji coraz bardziej skrzypiacego dwusladu... Chce wymienic : kola, wolnobieg 7 na kasete 9, lancuch, korbe, suport, (przerzutki i manetki jesli to bedzie konieczne). Na wszystko mam 1000 zl, ewentualnie moze troche wiecej. Problem w tym ze nie wiem od czego zaczac, czy od kol i pozniej dopasowywac naped czy moze od kasety i lancucha. Z gory dziekuje za pomoc.
Shiryu Napisano 24 Lutego 2015 Napisano 24 Lutego 2015 Nie zaszkodziłby link do pełnej specyfikacji. Tak ogólnie: jeśli chcesz wymieniać napęd w etapach, to tylko korba może jakiś czas poczekać na wymianę. Z tyłu masz pewnie 7-rzędowy wolnobieg, więc jak wymienisz koła, to od razu potrzebujesz kasety. Jak kasety to też łańcucha i manetek. Przerzutka tylna pewnie od biedy może zostać (zwykle to najlepszy element tego typu rowerów), ale przednia już niekoniecznie - jest powiązana z korbą, więc jak zmieni się jej pojemność, to przerzutkę pasowałoby dopasować.
LOSHARTOS Napisano 24 Lutego 2015 Napisano 24 Lutego 2015 weź ten nawias w tytuł posta wstaw i napisz dobrze bo warna dostaniesz
Mod Team Puklus Napisano 24 Lutego 2015 Mod Team Napisano 24 Lutego 2015 Temat usunięty. Powód: - pkt. 2b regulaminu - brak klamrowego nazewnictwa tematu. Zobacz tutaj, jak założyć poprawnie temat: http://www.forumrowerowe.org/topic/9018-zasady-pisania/ .
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.