Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Coś tu strasznie cicho? Ja oprócz codziennego jeżdżenia to dziś w końcu założyłem najmłodszemu licznik Sigmę 1200 prezent od Mikołaja i sobie podkleiłem nóżkę, bo mi się chowała, skręcała to już może teraz mnie nie będzie wkurzać, a jutro podsumowanie tego roku rowerowo. Rodzinne zaliczenie km ale u mnie wyjdzie gorzej niż w poprzednim, już to widać. To wszystkiego dobrego rowerowego w nowym roku wszystkim, dużo pozytywnych km na Waszych dwukołowych rumakach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i o zdrowie pytam dawno mnie tu nie było ale obiecuje poprawe . Rok 2017 zakończyłem słabym wynikiem 3 tys km więcej nie dało rady przejechać . Ale w tym mam ambitne plany zobaczymy co z tego wyjdzie . Dzisiaj serwis sprzętu czyszczenie i tym podobne . Pozdrawiam forumowiczów wszystkiego najlepszego w nowym roku .

Edytowane przez ernesto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozpocząłem nowy sezon, na razie skromnie 25km w nie co ponad godzinę. Od przed świąt walczę z przeziębieniem, zaważyło to trochę na zeszłorocznym wyniku, no a dzisiaj juz wysiedziec nie mogłem. 

Podsumowanie rowerowania w 2017
Łącznie udało się wykręcić 4853km w czasie 212:47min. Sezon trwał cały rok, zacząłem z małym falstartem na początku stycznia a skończyłem w połowie grudnia. Wiem, że niektórych z Was te dane nie powalą ale ja jestem naprawdę zadowolony z dystansu. To ponad 2kkm więcej niż w 2016 roku.
- najdłuższy dystans – 62,15km – rajd Bike Orient Wieruszów, i 62,14km – trasa Natura2000
- najdłużej w siodle – 3:52:55min – rajd Bike Orient Wieruszów
- najlepsza średnia – 27,65km/h na trasie 42,5km, 27,39km/h na trasie 52km
- najlepszy miesiąc - lipiec 692km

W połowie roku wymieniłem rower - i tak Krossa Black Edition 6.2 na małym kole zastąpił Kellys Gate 30 na dużym kole :) W 2018 na pewno chciałbym pokonać 5kkm w roku i może zaliczyć jakaś trasę pod 100km. Po za tym chciałbym więcej z córą pojeździć, wkręcić ja jeszcze bardziej w rowerowanie. 

Wszystkim forumowiczom życzę osiągnięcia celów w 2018 :D

  • +1 pomógł 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FigoiFago Oj tam oj tam , nie raz rano bywa ładnei a po południu śnieg, deszcz, zawierucha... ja tam zawsze sprawdzam pogodę, by odpowiednio się ubrac, ale jazdy nie odpuszczam ;) 

Właściwie to wczoraj po pracy, zauważyłem,z ę nie mam jednego z odblasków na pedałach.. a to mocne pedały i jak je skręcałem, wydawało sie, ze odblaski będą trzymać... dziwne, nie pamiętam bym gdzieś przywalił...

Ostatnio krótkie dystanse, ale w dość czybkim temopie i głównie po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

lewocz
Oczywiście stóweczka szosowa :icon_question:

U mnie pierwsza jazda od 24 listopada - 33 km w niecałe 1,5 g. po lesie.
Trochę za szybki początek, więc lekka lokomotywa, a potem przez moment nawet mi się niedobrze zrobiło :sick:, ale na szczęście przeszło :icon_wink:
Niewiele brakowało, bo prawy chwyt musnął dosyć grube drzewo..., zresztą nawet gdyby było cienkie i badylowate, to niewiele by zmieniło.
Poza powyższym, to całkiem OK - miejscami trochę błota i ogólnie raczej ślisko na tańczących Ralfach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...