Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

4. i ostatni dzień testów Supercalibra 9.8. Nieco ponad 42 km. Zrobiłem najlepszy czas na swojej pętli testowej, dziwne... Do tego wpadł jeszcze jeden KOM gdzieś na singlu.

Dziwny to rower powiadam Wam. :D Jak już człowiek się nim zachwyci, to nagle sprzęt zachowuje się totalnie nieoczekiwanie w miejscu, gdzie zupełnie się tego nie spodziewasz i cały zachwyt diabli biorą. 

W skrócie - za te pieniądze wolałbym kupić fajnego Sparka/Lux'a i dodatkowo jakiegoś przyzwoitego hardtaila. ;)

Edytowane przez TheJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadło 15 km.

Przy okazji mam pytanko. Czy ktoś z Was wie, jakim cudem licznik zdjęty z podstawki i trzymany w pracy w kurtce (względnie w plecaku) nabija nieistniejące kilometry? :blink: Licznik to Bontrager RideTime i rekordowe fikcyjne nabicie to 53 km (!). Przy okazji jak temu przeciwdziałać?

Edytowane przez mulek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

mulek1985
Rzeczywiście, cud nad Wisłą... ;)
Rada : przestań go nosić ze sobą :sorcerer:

Powyższe miałem napisać chyba w czwartek, ale odpuściłem, a teraz można się śmiać ze mnie, bo wczoraj ni z tego, ni z owego, nagle czołówka się sama włączyła i skubana nie chciała przestać świecić, dopóki się nie rozładowała - Energizer, więc pewnie syndrom króliczka, który nie przestaje, aż mu się baterie nie wyczerpią :icon_wink:

Z rowerowych rzeczy : tydzień temu wpierniczyłem się na gałąź, która próbowała mi zniszczyć przerzutkę - wygięty wózek i krzywy hak...
Przedwczoraj tylko 26 km, ale za to na rowerze wodnym - tzn. po stojącej w lesie wodzie ( potem w ubraniu i butach do wanny )...
Dzisiaj trochę się odkułem - 58 km po szutrach, polach i lasach ( fajne warunki, bo już się tak nie pyli, a błota prawie nie ma ) :icon_cool:

PS
Sansei6
Od razu widać, że przeprawówka :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej miałem na myśli, czy jakieś urządzenie może zakłócać sygnał czy coś podobnego, bo w sumie pierwsze podejrzenie było właśnie takie, a w takim przypadku jakie to może być urządzenie (telefon, router itd.). Chodzi mi oczywiście o wejście na tą samą częstotliwość.

Edytowane przez mulek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 km i 2 ciekawe sytuacje:

a) Jadę koło bloku, a tu jakaś babka na głos (stała koło drzwi) "zasrani rowerzyści" :blink:

b) Mały pagórek, no to zwalniam, redukuję bieg i szykuję się do wjazdu "na młynek" . W tym momencie wyprzedził mnie gość na szosówce. Ok, z takimi nie mam szans (śmigam na crossie z oponami 28 x 1,5). Pagórek zaliczony, jedziemy po płaskim i coś go doganiam. Jakoś niemrawo jechał. W pewnym momencie wkurzyłem się i wyprzedziłem go.  Co prawda miałem puls na poziomie 150-160, ale po dłuższej chwili daleko mu odjechałem. Nie wiem czy facet po prostu jechał swoim tempem, nie był w formie czy jak? 

Przy okazji zauważyłem też, że ostatnio muszę mocniej kręcić, by puls łaskawie był wyższy, niż 130. Rozumiem, że to oznaka lekkiej poprawy formy? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przesmarowałem łańcuch, a dzisiaj zrobiona najdłuższa jak do tej pory trasa (rekreacyjno-zakupowa) na Trekusiu:

Dystans - 41,9 km

Czas jazdy - 2:54:29

Średnia prędkość - 14,4 km/h

Maksymalna prędkość - 44 km/h

Kalorie - 1609 kcal

Edytowane przez mulek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...