Skocz do zawartości
  • 0

Romet Rambler 9.0


Gość Mateusz

Pytanie

Gość Mateusz

Witam wszystkich.

 

Chciałbym sobie sprawić rower za cenę ok 1500 zł służący do jazd po mieście oraz czasami jakieś wypady do lasu ze znajomymi. Tak patrzałem i najbardziej chyba interesował by mnie rower MTB. Mój wzrost to 181 cm i waga 79 kg. Znalazłem 2 oferty rowerów Romet Rambler. Możecie mi powiedzieć czy za tę cenę warto je kupić, który jest lepszy i czy znajdę w tej cenie coś lepszego?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

http://olx.pl/oferta/35-rower-romet-rambler-9-0-bialy-18-raty-0-wyprzedaz-2014-CID767-ID85FOX.html#2fa5ea18f4

http://olx.pl/oferta/20-wyprzedaz-151zlx10-rower-7-0-romet-rambler-raty-0-CID767-ID5HR4L.html#a4387b9ddb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mario

Romet Rambler 9.0 - WADY:

1. tylna przerzutka uderza o ramę,

2. kierownica niema okrągłego przekroju co utrudnia montaż dodatkowych gadzetów (lampki, liczniki)

3.brak osłony na dużej zębatce korby - trzeba uważać na nogawki :)

4.problemy z montażem tylnej stopki z racji konstrukcji ramy

5.przedni amortyzatoz mimo zablokowania z pozycji kierownice wciąż działa, ale to w zależności od podejścia.

 

ZALETY:

1.dobry osprzęt,

2.niska cena w poruwnaniu z konkuręcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kierownica może nie mieć okrągłego przekroju? To jak jest do mostka przykręcona? A punkty 3 i 4 to nie są wady tylko cechy roweru wynikające z tego, że to nie jest rower do jazdy w normalnym stroju. To jest rower mtb. Do jazdy w cywilnych spodniach i do przykręcania stopki to są trekkingi i tam są osłony na korbie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie,aczkowliek akurat w tym budżecie wybrałbym inna markę i model niż Romet Rambler. Na plus oczywiście dla niego osprzęt i cena,ale co do jakości to również można pójść w szerszą dyskusję:)  Daj znać jak w chwili obecnej sprawuje sie sprzęt,czy wszystko jest w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...