Skocz do zawartości

[wyprawa] Polska-Holandia 1800km czerwiec 2015r


XxOmegAxX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! 
Nazywam się Adrian mam 20 lat i poszukuje kompana\nów do podróży rowerowej Zielona Góra-Amsterdam i z powrotem, jestem miły, towarzyski. Zawsze chciałem wybrać się na taką wyprawę! Póki co udało mi się tylko pojeździć po Polsce na podobne wycieczki (też tego typu) Cała podróż będzie dość spontaniczna bo będziemy zwiedzać to co nas zaciekawi, spać gdzie znajdziemy jakieś miejsce na nocleg w większości będzie pewnie to las w namiocie, więc przygoda na całego. Będziemy jechać bez pośpiechu spokojnym tempem (ok 100 km na dzień). Znajomość języków mile widziana (angielski, niemiecki, niderlandzki). Na całą podróż planuje poświęcić cały miesiąc ( końcówka czerwca jakoś 27 do końca lipca) przypuszczam, że pewnie wyjdzie mniej niż miesiąc. Niezbędny będzie rower, który wytrzyma taką podróż, na który da się załadować bagaż i usiedzieć na nim cały dzień.


Zainteresowanych proszę o kontakt, wszystko wyjaśnię (nie bójcie się pytać ). Zdecydowanych chciałbym spotkać i poznać.
Cała wyprawa na pewno dostarczy ogrom wrażeń, nowych doświadczeń, znajomości. 
Pozdrawiam was rowerzyści!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku 2 tygodnie to góra. Mowa oczywiscie o pewnym odcinku EV2 z Kostrzyna do np Utrechtu, albo jeszcze blizej. W Holandii mozna bedzie odbic na Amsterdam juz bardzo wczesnie nie narażając się na ruch uliczny.  W prawym dolnym rogu w linku, który podałem znajduje się legenda. Mam tylko cichą nadzieje, że Realised oznacza wykonanie w asfalcie. Jeśli tak jest a wiatr bedzie mało intensywny to w 10 dni powinniśmy być na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprawa nie ma na celu pośpiesznego dotarcia do celu, bo była by bez sensu (oczywiscie 10 dni to nie jest jazda w pospiechu). Ta droga EV2 wygląda ciekawie i jeżeli rzeczywiście jest asfaltowa to miodzio! Nie trzeba tłuc się po wioskach i walczyć z natrętnymi kierowcami, którym przeszkadza każdy rowerzysta... Na pewno z niej skorzystam o ile na nią trafię ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...