Skocz do zawartości

Komplet na początek :) - co wybrać ?


stawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zacząłem swoją przygodę z jazda na rowerze i nie ukrywam, że bardzo się wkręciłem. Planuje podejść do tego bardziej profesjonalnie niż do tej pory, dlatego też potrzebuje ubrań typowych na rower, a potrzebuje dosłownie wszystkiego.

Na początek planuje zakup koszulki z krótkim rękawkiem, spodenek, czapki i nogawek lub długich spodni.

Oto co wstępnie wybrałem.

Koszulka (max 100zł): www.mikesport.pl/dare2b-retaliate-meska-koszulka-dmt095-800.html

Spodenki (max 150zł): www.mikesport.pl/rogelli-lugo-meskie-spodenki-rowerowe-na-szelkach-coolmax-gel.html

Czapka na aktualna porę (Max 50zł): allegro.pl/czapka-termoaktywna-brubeck-extreme-merino-rl-xl-i4768527195.html

 

I pozostała jeszcze jedna kwestia. Chciałbym pojeździć jeszcze w takie dni jak teraz lub na wczesną wiosnę (temperatura 5-15 stopni) i nie wiem czy lepiej będzie kupić długie ocieplane spodnie czy same nogawki ? Bardzo was proszę o poradę w tej kwestii jak i ocenę powyższych ciuchów. Oczywiście wybór ten nie jest ostateczny, jeśli znajdę coś lepszego do kwot umieszczonych w nawiasach to wezmę pod uwagę każdą propozycję.

Jeśli ma to jakieś znaczenie to trasy w zależności od wolnego czasu 50-100km tylko po asfalcie.

Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...