Skocz do zawartości

[ad absurdum] czyli najbardziej absurdalne twierdzenia z jakimi się spotkaliście! - cz.2


Rekomendowane odpowiedzi

edyta: aaaa, bo w sumie tylko chciałem się podzielić. Nie absurd. Raczej pomysł o gieniusz haczący, ale chyba nie ma innego sensownego tematu :) comb-rack.jpg

 

Niech zgadnę, Holandia? ;)

Wygląda fajnie, ale to w sumie nic genialnego, bo równie dobrze sprawdziłby się zwykły, szary stojak U-kształtny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10923578_916324378412769_826889045160444

At 7ft 7 (2.31m) the UK's tallest man couldn't find a bike to fit so asked @cofa_eng to make one. Steve of Cofa, pictured here is 6ft with the bike, with 29er wheels, 30" standard size and a 32" top tube.

Ciężko to nazwać absurdem, bardziej tragedią dla człowieka. Sytuacja, w której nie można dla siebie znaleźć dwóch kółek musi być naprawdę dołująca. Rower robi nieziemskie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie przy takim wzroście to ciężko nawet drzwi dla siebie znaleźć, tym bardziej od łodzi podwodnej :D A tak całkiem serio to w takich wielkich rowerach przydałyby się jeszcze jakieś ultra wielkie koła. Bo nawet na 29" wygląda to trochę jak składak, a i pewnie dziwnie się prowadzi. Duże koła nie powinny być raczej problemem dla tak wielkich osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chociaż temat nie do końca rowerowy, to cykliści też mogą zostać nim dotknięci. Spodziewane są przejściowe braki na półkach następujących produktów:

- linki

- łańcuchy

- kłódki

- zaciski do kabli

- taśma samoprzylepna.

Ci którzy chcą porobić zapasy mają czas do piątku. Wszystkiemu winna książka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie najbardziej absurdalnych twierdzeń-pewien pan na tym forum głosił herezje że rura sterowa 1" gwintowana jest taka sama jak 1 1/8 ahead :P

 

i podobno na tym jeździ :P

Czytałem tego posta. Szkoda że moderator usunął go zamiast przenieść do tego wątku  :teehee:  Idealnie by się wpasował w ten temat :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnę po raz kolejny (w części pierwszej ad absurdum już pisałem) o krakowskim sklepie TWR.

Zachodzę do tej jaskini (światło pada na głębokość 10cm od krawędzi gabloty, dalej trzeba poświecić samemu...) i pokazuję Pani zaciągającej wschodnim akcentem, podobną do tej osłonę łożyska suportu:

 

pol_pl_Os-ona-o-yska-X-Type-Race-Face-14

 

Mówię, że ma być średnica 24mm, bo do Shimanoskiej korby. Chciałem dwie (razem 40zł), więc Pani zaraz wyjechała: "po co kupować, skoro najtańszy suport Shimano jest za 60zł?".

Kopara mi opadła - jak można odsyłać do konkurencji?! Nawet dziecko wie, że tak się nie robi!

Pomijam fakt, że właściciel jest odpychający jak kierownik zakładu za komuny. Pani przydałoby się przeczytać chociaż jedną książkę obejmującą zakresem handel lub marketing... :yucky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...